Lekarz administracji biznesowej (dba)

Kennesaw State University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Lekarz administracji biznesowej (dba)

Kennesaw State University

O PROGRAMIE

KSU Doctor of Business Administration programu (DBA) to innowacyjny program doktorski na celu przygotowanie doświadczonych specjalistów do nauczania i stanowisk badawczych na AACSB akredytowanych szkół biznesu lub dla zaawansowanych stanowiskach badawczych w zakresie doradztwa, rządu lub przemysłu. Program KSU DBA łączy w sobie rygor tradycyjnego programu doktoranckiego z intensywnym badaniem w klasie, umożliwiając pełne zanurzenie w stanie wiedzy i metod akademickich badań naukowych, a także europejski model mentorski wspierający studenta w prowadzeniu niezależnych, oryginalnych badań.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w sesji informacyjnej przed złożeniem wniosku do programu KSU DBA. Materiały dostarczone podczas tych sesji, a także umiejętność spotkania i interakcji z wydziałem programowym i kierownictwem pozwolą ci podjąć bardziej świadomą decyzję.

WARUNKI PRZYJĘĆ

 • Online Graduate Application - jest bezzwrotna opłata za zgłoszenie w wysokości 100 USD.
 • Stenogramy - oficjalne stenogramy z każdej College i / lub uniwersytetu masz uczestniczył. Musi znajdować się w zapieczętowanej kopercie z instytucji lub wysłać bezpośrednio drogą elektroniczną z instytucji.
 • List motywacyjny - (można przesłać do aplikacji online) Proszę nie przesyłać listu motywacyjnego.
 • Wznów - (można przesłać do aplikacji online) Proszę nie wysyłać swojego CV.
 • Osobiste i profesjonalne oświadczenie o interesie - (można przesłać do aplikacji online) Proszę nie wysyłać oświadczenia.
 • Listy polecające - Listy powinny znajdować się na papierze firmowym autora i składać je elektronicznie. Proszę nie wysyłaj swoich listów. NIE UŻYWAJ OPCJI ZALECANYCH W APLIKACJI ONLINE.
 • Uwagi:
  • 1. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat czterech etapów procesu rekrutacji.
  • 2. Twój wniosek, wznowić, list motywacyjny, listy dialogowe, osobiste oświadczenie o braku konfliktu interesów oraz dwa listy polecające zostaną rozpatrzone przez komisję rekrutacyjną, a jeśli ci się powiedzie, zostaniesz zaproszony e-mailem, aby przejść do etapu 2, warsztatu badawczego. Jeśli nie masz kwalifikacji, aby przejść do kroku 2, również otrzymasz powiadomienie.
  • 3. Ani GMAT, ani GRE nie są wymagane.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
290 USD
Locations
Stany Zjednoczone - Kennesaw, Georgia
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Maj 31, 2022
Dates
Czerwiec 2019
Stany Zjednoczone - Kennesaw, Georgia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Maj 31, 2022