Read the Official Description

O PROGRAMIE

KSU Doctor of Business Administration programu (DBA) to innowacyjny program doktorski na celu przygotowanie doświadczonych specjalistów do nauczania i stanowisk badawczych na AACSB akredytowanych szkół biznesu lub dla zaawansowanych stanowiskach badawczych w zakresie doradztwa, rządu lub przemysłu. Program KSU DBA łączy w sobie rygor tradycyjnego programu doktoranckiego z intensywnym badaniem w klasie, umożliwiając pełne zanurzenie w stanie wiedzy i metod akademickich badań naukowych, a także europejski model mentorski wspierający studenta w prowadzeniu niezależnych, oryginalnych badań.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w sesji informacyjnej przed złożeniem wniosku do programu KSU DBA. Materiały dostarczone podczas tych sesji, a także umiejętność spotkania i interakcji z wydziałem programowym i kierownictwem pozwolą ci podjąć bardziej świadomą decyzję.

WARUNKI PRZYJĘĆ

 • Online Graduate Application - jest bezzwrotna opłata za zgłoszenie w wysokości 100 USD.
 • Stenogramy - oficjalne stenogramy z każdej College i / lub uniwersytetu masz uczestniczył. Musi znajdować się w zapieczętowanej kopercie z instytucji lub wysłać bezpośrednio drogą elektroniczną z instytucji.
 • List motywacyjny - (można przesłać do aplikacji online) Proszę nie przesyłać listu motywacyjnego.
 • Wznów - (można przesłać do aplikacji online) Proszę nie wysyłać swojego CV.
 • Osobiste i profesjonalne oświadczenie o interesie - (można przesłać do aplikacji online) Proszę nie wysyłać oświadczenia.
 • Listy polecające - Listy powinny znajdować się na papierze firmowym autora i składać je elektronicznie. Proszę nie wysyłaj swoich listów. NIE UŻYWAJ OPCJI ZALECANYCH W APLIKACJI ONLINE.
 • Uwagi:
  • 1. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat czterech etapów procesu rekrutacji.
  • 2. Twój wniosek, wznowić, list motywacyjny, listy dialogowe, osobiste oświadczenie o braku konfliktu interesów oraz dwa listy polecające zostaną rozpatrzone przez komisję rekrutacyjną, a jeśli ci się powiedzie, zostaniesz zaproszony e-mailem, aby przejść do etapu 2, warsztatu badawczego. Jeśli nie masz kwalifikacji, aby przejść do kroku 2, również otrzymasz powiadomienie.
  • 3. Ani GMAT, ani GRE nie są wymagane.
Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Kennesaw State University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
290 USD
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Data końcowa
Maj 31, 2022
Application deadline

Czerwiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Maj 31, 2022