LEKARZ MEDYCYNY OSTEOPATYCZNEJ (DO)

Informacje ogólne

Opis programu

Wykładowcy i pracownicy Rocky Vista University College of Osteopathic Medicine (RVUCOM) są oddani filozofii i dziedzictwu osteopatii oraz postępowi w nauce i sztuce praktyki medycyny osteopatycznej. Rocky Vista University College of Osteopathic Medicine stara się rekrutować i kształcić osoby, które chcą zostać lokalnymi lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej, którzy będą pomagać w zaspokajaniu potrzeb różnorodnych pacjentów, których napotkają w trakcie swojej kariery i którzy będą przygotowani do adaptacji do wymagań zmieniającego się systemu opieki zdrowotnej.

Zasady edukacji, którymi kieruje się Rocky Vista University College of Osteopathic Medicine, obejmują wczesną integrację kliniczną i doświadczenie jej studentów; wspierające, aktywne i interaktywne środowisko uczenia się; oraz zintegrowany program nauczania zaprojektowany w celu zapewnienia wiedzy, umiejętności i kompetencji wymaganych do przygotowania ucznia do podjęcia studiów medycznych i wspierania rozwoju zawodowego i uczenia się przez całe życie.

Rozległe partnerstwa społecznościowe Rocky Vista University College of Osteopathic Medicine zapewniają, że ośrodki kliniczne i wydziały kliniczne potrzebne do edukacji jej studentów są dostępne w regionie, a edukacja studenta będzie kontynuowana pod nadzorem i kierownictwem wydziału powołanego na uczelni. College of Osteopathic Medicine jest aktywnie zaangażowany w rozwijanie możliwości edukacji medycznej dla absolwentów, które będą wymagane i pożądane przez absolwentów, a także innych lekarzy osteopatów i alopatycznych w ramach naszych partnerów społecznych i w powiązanych witrynach.

Ostatnia aktualizacja Sty 2021

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Rocky Vista University (RVU) was founded in 2006 in Parker, Colorado. Rocky Vista University is a rapidly growing institution with two locations and two states. Rocky Vista University has a special mi ... Czytaj więcej

Rocky Vista University (RVU) was founded in 2006 in Parker, Colorado. Rocky Vista University is a rapidly growing institution with two locations and two states. Rocky Vista University has a special mission: to provide healthcare education while inspiring students to serve with compassion, integrity, and excellence. Pokaż mniej