Read the Official Description

Inżynieria produkcji obejmuje badania i rozwój systemów, procesów, maszyn, narzędzi i wyposażenia. Obszary projektów mogą obejmować wiele różnych dziedzin w tej dyscyplinie, na przykład projektowanie, produkcję, montaż, pomiar, testowanie i modelowanie.

Doktor ten jest oparty na Wydziale Inżynierii. Prace badawcze w obrębie wydziału obejmują szeroki zakres zastosowań, w tym medycyny, lotnictwa i inżynierii motoryzacyjnej, energetyki i budownictwa, a także prace nad najbardziej podstawowymi badaniami prowadzonymi do badań zbliżonych do komercyjnych.

Kurs wymaga 2: 1 lub równoważnego międzynarodowego i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie). Zwykle kończy się przez trzy lata, ale jest również dostępny przez cztery lata.

Udogodnienia

Wydział dysponuje zapleczem projektowym, produkcyjnym, montażowym, pomiarowym, testowym i modelarskim, a także udowodnionym doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości badań, prowadzących do licznych patentów i wydarzeń studyjnych.

W ramach wydziału oferujemy wyjątkowe udogodnienia, w tym sześciokątną maszynę do cięcia strumieniem wody; Precyzyjne zgniatanie drutu i maszyny drutowe-EDM; Dwa frezarki osiowe Hermle 5; Laserowe włókna 2KW, 400W i 100W; Miernicza precyzyjna aparatura pomiarowa Zeiss; Szybka prototypowa maszyna EnvisionTec Perfection; Najnowocześniejsze symulatory samochodowe, motocyklowe i pociągowe w Laboratorium Symulacji Transportu Ludzkiego oraz Laboratorium Użyteczności i Ergonomii.

Wsparcie badania

Wsparcie dla studentów studiów podyplomowych jest koordynowane przez Biuro Studiów Wydziału. Każdy doktorant będzie miał głównego kierownika naukowego i co najmniej jednego dodatkowego przełożonego. Odbywać się będą z jednym lub obydwoma organami nadzorczymi.

Zapewniamy również doradców akademickich podyplomowych i przedstawicieli studentów PGR, którzy są dostępni, jeśli masz pytania dotyczące procedur związanych z badaniami naukowymi, obawiają się o Twój postęp lub udogodnienia. Wszyscy studenci doktoranci są zapisani do Wydziału Inżynierii Programu Szkoleniowego, jest to zorganizowany program szkoleniowy w oparciu o formalne ramy zewnętrzne, takie jak oświadczenie o wspólnych umiejętnościach, ramy rozwoju badań (RDF) oraz wytyczne Rady ds. Badań Naukowych.

Rada ds. Inżynierii i Badań Naukowych (EPSRC) uznała nasz program wydziału za sektorowy standard badań podyplomowych i szkoleń. Wydział posiada doskonałe powiązania z przemysłem i zapewni rozwój rozwijanych umiejętności, które będą korzystne w różnych formach kariery. Będziesz miał również dostęp do Graduate School 's Researcher Development Programme.

Wymagania kwalifikacyjne

  • Wymagania wstępne: 2.1 (lub równoważny międzynarodowy) i / lub mistrzowie na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie
  • IELTS: 6.0 (nie mniej niż 5.5 w każdym elemencie)
Program taught in:
Język angielski

See 11 more programs offered by The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Grudz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,350 GBP
Opłaty w UK / UE 4,300 PLN; Opłaty międzynarodowe: 21.060 £
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Grudz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline
Data początkowa
Czerwiec 2020
Application deadline

Paźdz. 2019

Grudz. 2019

Luty 2020

Czerwiec 2020