Fd w stosowanych nauk biologicznych: zdrowie środowiskowe

Informacje ogólne

Opis programu

Doktor nauk przyrodniczych: zdrowie środowiskowe


Obecnie wiadomo, że środowisko i zdrowie są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Zanieczyszczenia środowiska w środowisku naturalnym mogą wpłynąć na zdrowie ludzi wcześniej czy później. Ta dyscyplina będzie stanowiła podstawę do zrozumienia, w jaki sposób zanieczyszczenia środowiska wpływają na zdrowie. Potrzebni wiedzą, zdolni i technicznie wykwalifikowani personel, posiadający zarówno praktyczne, jak i teoretyczne zrozumienie zdrowia środowiska, są zobowiązani do prowadzenia prac badawczych i akademickich, aby mogli wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do identyfikowania i zapobiegania problemom zdrowotnym i środowiskowym. Potrzebne są również absolwenci umiejętności, aby zidentyfikować lub syntetyzować substancje chemiczne lub biologiczne w celu leczenia lub zapobiegania chorobom oraz wykorzystania ich wiedzy i wiedzy w celu zwiększenia wartości zasobów naturalnych.

Celem programu jest przygotowanie studentów do kariery w zakresie zdrowia publicznego, odkrywania i rozwijania leków oraz dziedzin pokrewnych, które zajmują się zastosowaniem współczesnej biologii do praktycznych problemów współczesnych. Program jest zorientowany na badania i skupia się na rozwoju metod i bardziej szczegółowych zagadnień technicznych. Absolwenci będą przeszkoleni zarówno jako myślicieli, jak i praktykujący.

Warunki Przyjęć

  • Kandydaci powinni posiadać stopień magistra lub jego odpowiednik z kumulatywnym GPA co najmniej 3,50 na poziomie magistra.
  • Preferowane tło: nauka (w tym biologia, nauki biologiczne, biochemia, biotechnologia, mikrobiologia, nauki przyrodnicze), farmacja, nauk farmaceutycznych, pielęgniarstwo, medycyna, technika medyczna lub inne pokrewne dziedziny.
  • Kwalifikują się również kandydaci z tytułem licencjata z wyróżnieniem pierwszego stopnia.

Znajomości języka angielskiego

Wszyscy kandydaci muszą uzyskać oficjalny wynik testowy wyższy niż minimalny wynik za przyjęcie na jeden z następujących standardowych egzaminów języka angielskiego.


Międzynarodowy System Testowania Języka Angielskiego (IELTS): 5

Test języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL):

* Na papierze: 500

* Komputerowe: 173

* Internet: 61

Test CU w zakresie znajomości języka angielskiego (CU-TEP): 60

Jednakże wnioskodawcy z krajów, w których język angielski jest językiem ojczystym, są zwolnieni z tego wymogu. Ponadto wnioskodawcy posiadający stopień wyższy z uniwersytetu, w którym jedynym ośrodkiem nauczania jest angielski, mogą złożyć certyfikat uniwersyteckiego środka nauczania, aby spełnić ten wymóg.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Chulabhorn Absolwent Instytutu jest prywatna instytucja absolwent założona w 2005 roku, z okazji pomyślny okazji 48. urodzin Profesora Dr. Jej Królewska Wysokość Księżniczka Chulabhorn Mahidol. Za zgo ... Czytaj więcej

Chulabhorn Absolwent Instytutu jest prywatna instytucja absolwent założona w 2005 roku, z okazji pomyślny okazji 48. urodzin Profesora Dr. Jej Królewska Wysokość Księżniczka Chulabhorn Mahidol. Za zgodą Ministerstwa Edukacji, został oficjalnie ustanowiony jako autonomicznej uczelni w dniu 28 grudnia 2005 roku, o profesor Dr. Jej Królewska Wysokość Księżniczka Chulabhorn jako kanclerza Rady Instytutu. Profesor dr Jej Królewska Wysokość Księżniczka Chulabhorn jest uznanym naukowcem, który otrzymał wiele międzynarodowych wyróżnień za osiągnięcia naukowe. Ona przewidywał Chulabhorn Graduate Institute być profesjonalny naukowej instytucji badawczej oraz Centrum Doskonałości w regionie Azji i Pacyfiku, w celu wsparcia i przyspieszenia wzrostu liczby rozwoju efektywne jakości zasobów ludzkich w dziedzinie nauki i zaawansowanych technologii, aby służyć Tajlandia i inne kraje w regionie, szczególnie w dziedzinie pilnie potrzebne, z kompetencji zawodowych w przekształcaniu ich wiedzę na konkretne, obowiązujących programów rozwoju. Chulabhorn Absolwent Instytut międzynarodowo znanych i uznanych za wysokiej klasy badań i nauczania przez jej wykładowców, profesorów wizytujących z wierzchu uczelni zamorski i jego wybitne osiągnięcia w nauce, badaniach, krajowej i międzynarodowej współpracy naukowej i usług profesjonalnych. Ten zróżnicowany instytucja oferuje obecnie najwyższej jakości programów magisterskich w stosowanych nauk biologicznych, biologii chemicznej i toksykologii środowiskowej. Programy zostały po raz pierwszy rozpoczął się w czerwcu 2007 r. Struktura administracyjna Chulabhorn Graduate Institute jest podzielony na 2 biurach jak biura administracji i biurze akademickiego, aby służyć i wspierania osiągnięć instytucji. Pokaż mniej