Fd W Języku Angielskim

Lingnan University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Fd W Języku Angielskim

Lingnan University

doktoranckie w języku angielskim

Czas trwania: 3 lub 4 lata (pełny etat) Miejsce: Hong Kong Współczesne filologia angielska jest ekscytująca część nauczania i badań naukowych. Departament of English oferuje program wyróżnieniem stopnia i studia podyplomowe w Anglistyki. Dla nas, filologia angielska obejmuje badania literatury współczesnej w języku angielskim, Stosowanych Nauk językowej i nauki języków. Zdajemy sobie sprawę z angielskiego jako międzynarodowego dyskursu lub lingua franca, już nie w literaturze i języku należącym do Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

Podczas gdy obejmujemy szeroki zakres zainteresowań językoznawstwa stosowanego, pedagogiki i badań literackich, jesteśmy szczególnie silny na

 • Teoria krytyczna
 • Semiotyka
 • krytyczne umiejętności informatyczne
 • Asian Literatur w języku angielskim
 • Neo-wiktoriańskie Badania
 • socjolingwistyka
 • Angielski w Hong Kongu
 • Tragiczny dramatu i tragiczne dyskurs

Szczegóły badań personelu i wiedzy pedagogicznej można znaleźć na stronie internetowej departamentu: www.LN.edu.hk/eng/people.php.

Zakład jest głęboko zaangażowana w etosie Lingnan na "nauki na studenta" i "nauczania całego człowieka". Dla doktorantów oferuje:

 • regularne, uprzejmy i bardzo wspierają nadzoru
 • Wysokiej jakości wsparcie badań, doskonałe wyposażenie bibliotek i komputerowych
 • energiczne i przyjazne dyskusje w seminariach i nieformalnie
 • wsparcie finansowe na udział w konferencjach i do badań archiwalnych
 • linki badawcze o podobnych działów międzynarodowym
 • możliwości licencjackich nauczania
 • kolegialne relacje z pracownikami, którzy witają i wartość naszych doktorantów

Metody aplikacji

Wnioskodawcy mogą starać się o przyjęcie do programu studiów doktoranckich na dwa sposoby, co następuje:

1. Zastosuj do programów doktoranckich, za pośrednictwem dr Fellowship Scheme Hongkongu (HKPFS)

Lingnan jest jednym z uniwersytetów, które może nominować kandydatów na błyskotliwe stypendium przyznawana przez Grants Research Council (RGC) przez HKPFS. Każdy awardee Drużyna będzie wyposażony HK 240000 dolarów / rok (HK $ 20000 / miesiąc) oraz konferencja / zasiłku na badaniach związanych z podróży do HK 10000 dolarów / rok, maksymalnie 3 lata. (US $ 1 = HK $ 7,8).

Wnioski o przyjęcie przez tego programu są zapraszani. Aby ubiegać się o przyjęcie, prosimy o wstępne zgłoszenie do systemu rekrutacyjnego RGC pod adresem www.rgc.edu.hk/hkphd w okresie od 1 września do 1 grudnia 2017 r. (Czas Hong Kongu 12:00) . Każdy wnioskodawca zostanie przydzielony numer referencyjny. Następnie wnioskodawca musi złożyć pełny wniosek bezpośrednio do elektronicznego systemu Lingnan na stronie www.ln.edu.hk/admissions/applyonline w dniu 3 grudnia 2017 r . Lub wcześniej . Nie będą rozpatrywane spóźnione wnioski.

2. Zastosuj programów doktoranckich Bezpośrednio

Wnioskodawcy mogą również starać się o przyjęcie do programów doktoranckich, stosując bezpośrednio do Uniwersytetu. Studentów studiów stacjonarnych są zazwyczaj wyposażone w Podyplomowych stypendiów. Studia podyplomowe studenta doktoratu wyniesie HK $ 16,390 / miesiąc * (ocena podlega przeglądowi).
* Aby zostać podniesionym do HK $ 16,720 / miesiąc po potwierdzeniu kandydatury.

Uniwersytet zaprasza aplikacje od 1 listopada 2017 r. Do 26 stycznia 2018 r . Wnioskodawcy mogą ubiegać się online za pośrednictwem www.ln.edu.hk/admissions/applyonline~~pobj. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad~~dobj.

Ogólne wymagania wstępne

 1. Osoba ubiegająca się o przyjęcie do kandydatury na stopień doktora powinna zwykle:
 • za. posiadać tytuł magistra przyznany przez instytucję szkolnictwa wyższego uznanej w tym celu przez Uniwersytet; lub
 • b. posiadać dyplom odpowiedniej licencjata z wyróżnieniem pierwszego lub drugiego stopnia lub w równoważnej normie, a nie zarejestrowane w programie studiów na poziomie magisterskim w uznanej instytucji szkolnictwa wyższego, przez co najmniej jeden rok i mają dowody osiągnięcia naukowe; lub
 • do. Uzyskaliśmy równoważne kwalifikacje a) lub b) powyżej; lub
 • re. zapewniły wystarczający dowód osiągnięcia akademickie i zawodowe.

Uwaga: Pierwszy stopień kwalifikacji absolwentów z badania lub sprawdzone doświadczenie może być przyjęty bezpośrednio do studiów doktoranckich tylko w wyjątkowych okolicznościach. Normalnie kandydat bez magistra nie będzie dopuszczony do studiów doktoranckich, a on / ona powinien zarejestrować się jako student MPhil w pierwszej instancji.

 1. Oprócz powyższego, wnioskodawca, którego stopień nie jest z instytucji szkolnictwa wyższego w Hongkongu lub anglojęzyczny kraj powinien uzyskać minimalny wynik 550 (test na papierze) lub 213 (test komputerowy) lub 79 (internet based test) w teście z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) lub wynikiem pasma 6,5 ​​lub powyżej w Międzynarodowym English Language Testing System (IELTS) lub równoważny wynik w uznanego badania, lub równoważnej kwalifikacji do udowodnić jego / jej poziom znajomości języka, które będą rozpatrywane na podstawie indywidualnego przypadku. Wnioskodawcy muszą spełniać dodatkowe wymagania, jeśli w ogóle, ustawione przez programy, do których mają one zastosowanie do przyjęcia.
 2. O przyjęcie na studia doktoranckie Lingnan poprzez HKPFS, RGC przewiduje, że w stosunku do wnioskodawcy z nie-anglojęzycznych uczelni, chyba on / ona stanowi dowód, że język angielski jest językiem wykładowym na wszystkich kursach dla kwalifikacji (i) wejście do jego / jej proponowany program (y) dr, on / ona jest wymagana, aby dołączyć wyniki wynik egzaminu TOEFL lub IELTS we wniosku dr. Wymóg ten (obowiązkowe składanie TOEFL / IELTS score wyniki) mogą być zwolnione przez wnioskodawców, których zaproponował dr badania są szczególnie w nie-angielski nośniku, na przykład chiński. Jednakże skarżący nadal muszą spełniać wymagania językowe Uniwersytetu, jak określono w pkt 2 powyżej.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 8, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hongkong - Tuen Mun, New Territories
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Hongkong - Tuen Mun, New Territories
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą