Doktor nauk fizycznych półprzewodników

Język: Rosyjski

Dział fizyki i technologii nanostruktur ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Nowoczesne pojęcie nanostruktur obejmuje szeroki zakres materiałów i urządzeń mających zastosowanie w zupełnie różnych sferach: od elektroniki, mechaniki po biotechnologie.

Poza laboratoriami wydziału, placówki dla stażystów są świadczone przez Akademię Akademii Nauk, Instytut Ioffe oraz Centrum Naukowo-Techniczne Mikroelektroniki.

Dział oferuje następujący program podyplomowy:

  • Fizyka półprzewodników.

Wykorzystanie unikalnej, eksperymentalnej i technologicznej bazy laboratoriów instytutów akademickich w trakcie szkolenia stwarza sprzyjające warunki do opanowania nowoczesnych metod badawczych i technologicznych.

Szefem departamentu jest Akademicki Zhores I. Alferov.

Czesne

  • Brak czesnego dla obywateli Rosji, Khazakstanu i Białorusi;
  • 20 000 RUB w semestrze dla obywateli innych byłych członków WNP;
  • 30 000 RUB w semestrze dla innych studentów zagranicznych.

O uniwersytecie akademickim

Centrum Szkolnictwa Wyższego Akademii Akademickiej jest jedyną uczelnią wyższą związaną z Rosyjską Akademią Nauk. Centrum Szkolnictwa Wyższego ma na celu kształcenie MSc i Doktorantów oraz zapewnienie ciągłego kształcenia i doskonalenia zawodowego.

Uniwersytet Akademicki położony jest przy ulicy Khlopin. 8/3, Petersburg, Rosja. Sale lekcyjne i laboratoria Akademii Akademickiej są ładnie urządzone. Na Akademii Akademickiej znajdują się również zajęcia z komputerów, sala konferencyjna, sala do spektakli teatralnych, biblioteka, stołówka, posterunek pierwszej pomocy, kompleks hotelowy i kompleks sportowy, który obejmuje kryty basen, kryty korty tenisowe i siłownię. Studenci i pracownicy Uniwersytetu Akademickiego mogą korzystać z usług Szpitala Klinicznego St. Petersburga w RAS. Akademik Akademii Akademickiej znajduje się przy ul. Maurice Toreza. 37/2.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa