Fd w fizyce półprzewodników

Informacje ogólne

Opis programu

Doktor nauk fizycznych półprzewodników

Język: Rosyjski

Dział fizyki i technologii nanostruktur ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Nowoczesne pojęcie nanostruktur obejmuje szeroki zakres materiałów i urządzeń mających zastosowanie w zupełnie różnych sferach: od elektroniki, mechaniki po biotechnologie.

Poza laboratoriami wydziału, placówki dla stażystów są świadczone przez Akademię Akademii Nauk, Instytut Ioffe oraz Centrum Naukowo-Techniczne Mikroelektroniki.

Dział oferuje następujący program podyplomowy:

  • Fizyka półprzewodników.

Wykorzystanie unikalnej, eksperymentalnej i technologicznej bazy laboratoriów instytutów akademickich w trakcie szkolenia stwarza sprzyjające warunki do opanowania nowoczesnych metod badawczych i technologicznych.

Szefem departamentu jest Akademicki Zhores I. Alferov.

Czesne

  • Brak czesnego dla obywateli Rosji, Khazakstanu i Białorusi;
  • 20 000 RUB w semestrze dla obywateli innych byłych członków WNP;
  • 30 000 RUB w semestrze dla innych studentów zagranicznych.

O uniwersytecie akademickim

Centrum Szkolnictwa Wyższego Akademii Akademickiej jest jedyną uczelnią wyższą związaną z Rosyjską Akademią Nauk. Centrum Szkolnictwa Wyższego ma na celu kształcenie MSc i Doktorantów oraz zapewnienie ciągłego kształcenia i doskonalenia zawodowego.

Uniwersytet Akademicki położony jest przy ulicy Khlopin. 8/3, Petersburg, Rosja. Sale lekcyjne i laboratoria Akademii Akademickiej są ładnie urządzone. Na Akademii Akademickiej znajdują się również zajęcia z komputerów, sala konferencyjna, sala do spektakli teatralnych, biblioteka, stołówka, posterunek pierwszej pomocy, kompleks hotelowy i kompleks sportowy, który obejmuje kryty basen, kryty korty tenisowe i siłownię. Studenci i pracownicy Uniwersytetu Akademickiego mogą korzystać z usług Szpitala Klinicznego St. Petersburga w RAS. Akademik Akademii Akademickiej znajduje się przy ul. Maurice Toreza. 37/2.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Wyższa Centrum Edukacji Akademickiej Uniwersytetu jest jeden i tylko instytucją edukacyjną powiązanych z Rosyjskiej Akademii Nauk. Wyższa Centrum Edukacji ma na celu szkolenie magisterskich i doktorat ... Czytaj więcej

Wyższa Centrum Edukacji Akademickiej Uniwersytetu jest jeden i tylko instytucją edukacyjną powiązanych z Rosyjskiej Akademii Nauk. Wyższa Centrum Edukacji ma na celu szkolenie magisterskich i doktoratów i zapewnienie stałego doskonalenia zawodowego oraz kształcenia i szkolenia. Akademicki Uniwersytet posiada licencję państwową na prowadzenie działalności edukacyjnej (# 0724, 17 lutego 2011) w następujących programach magisterskich: Matematyki Stosowanej i Fizyki ust matematyczne i technologii informacyjnych Zakład): Informatyki teoretycznej; Inżynieria oprogramowania; Algorithmic Bioinformatyka. &nbsp Fizyka (Fizyka teoretyczna departament): Teoretyczne i fizyki matematycznej. Fizyka Elektronika i mikroelektronika (Fizyka i Technologia nanostruktur towarowych): Fizyka państwa Low-wymiarowej. Akademicki Uniwersytet zapewnia studia podyplomowe w następujących dziedzinach: Astrofizyka i Stellar Astronomia Urządzenia i metody Fizyki Doświadczalnej Fizyka materii skondensowanej Fizyka półprzewodników Fizyka Jądra i cząstek elementarnych Filozofia Nauki i Technologii Akademicki Uniwersytetu znajduje się przy ul Khlopin. 8/3, St Petersburg, Rosja. Klasy i laboratoria Akademickiego Uniwersytetu są dobrze wyposażone. W Akademickim Uniwersytetu są też zajęcia komputerowe, sala konferencyjna, sala do przedstawień teatralnych, biblioteka, stołówka, punkt pierwszej pomocy, kompleks hotelowo-kompleks sportowy, który znajduje się kryty basen, kryty kort tenisowy i siłownia. Studenci i pracownicy Akademickiego Uniwersytetu mogą korzystać z usług Petersburgu Szpitalu Klinicznym RAS. Akademik Akademickiego Uniwersytetu znajduje się Maurice Toreza Ave. 37/2. Pokaż mniej
Sankt Petersburg