End skutecznych technologii kopalnych energii

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

End skutecznych technologii kopalnych energii

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Centrum Doktoranckie Inżynierów, z siedzibą w Uniwersytecie w Nottingham, powstało we współpracy z Konsorcjum Midlands Energy - w skład którego wchodzą uniwersytety w Nottingham, Loughborough i Birmingham - oraz liderzy przemysłu w sektorze wytwarzania energii.

Oferuje inżynierom badawczym możliwość trenowania jako eksperci z branży gotowi wdrożyć nowe super wydajne technologie wytwarzania energii elektrycznej, wykorzystując energię kopalną z niemal zerową emisją dzięki wychwytywaniu dwutlenku węgla. Mają dostęp do najlepszych ośrodków badawczych w partnerskich uczelniach i mają powierzchnię biurową.

Czteroletni program doktorancki zapewnia inżynierom badawczym wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu najnowocześniejszych badań i pracy w wysoko wykwalifikowanych zespołach wielodyscyplinarnych. Zawiera podstawowe i fakultatywne moduły nauczane w:

  • Zaawansowane specjalistyczne aspekty techniczne wytwarzania energii oraz przechwytywanie i przechowywanie materiałów
  • Tematów kontekstowych i zarządzania, koncentrując się na szerszych kwestiach społecznych, kulturowych, etycznych, politycznych i globalnych związanych z wytwarzaniem energii
  • Kształcenie umiejętności zawodowych i badawczych

Kurs wymaga 2,1 lub międzynarodowego odpowiednika i / lub mistrzów na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie, a poziom IELTS 6.0 (5.5 w każdym elemencie).

Roczne letnie szkoły w Wielkiej Brytanii i Chinach prezentują niepowtarzalne możliwości, aby dowiedzieć się więcej na temat wyzwań wynikających ze wzrostu światowych potrzeb energetycznych. Inżynierowie badawczy również realizują projekty badawcze z partnerami przemysłowymi Centrum i mają okazję opublikować swoje badania i przedstawić swoje odkrycia na odpowiednich konferencjach.

Inżynierowie badawczy zarejestrują się w jednym z trzech uniwersytetów, ale większość czasu spędzają w firmie hostującej pod koniec pierwszego roku, aby zrealizować element projektu badawczego programu.

Udogodnienia

Głównym celem Centrum Efektywnych Technologii Energii Kopalnych jest doprowadzenie liderów w dziedzinie badań w celu rozwiązania głównych krajowych i międzynarodowych wyzwań w ciągu najbliższych 15 lat we wdrażaniu nowej elektrowni w celu efektywniejszego wytwarzania energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu energii kopalnej z niemal zerową emisją. Wyzwania te obejmują skuteczne demonstrowanie wychwytywania i technologii wychwytywania CO2 w celu zmniejszenia emisji CO2 w większym stopniu od wykorzystania węgla, w tym wytwarzania żelaza i produkcji paliw bezstopowych.

Cechy wyróżniające doktoratu inżynieryjnego (EngD) to jego czteroletni okres, wyższe stypendium niż zwykłe doktoraty, a wymóg, aby przez większość czasu (około trzech lat) prowadzić badania w przemyśle.

Wsparcie badania

Wsparcie dla studentów studiów podyplomowych jest koordynowane przez Biuro Studiów Wydziału. Każdy doktorant będzie miał głównego kierownika naukowego i co najmniej jednego dodatkowego przełożonego. Odbywać się będą z jednym lub obydwoma organami nadzorczymi. Zapewniamy również doradców akademickich podyplomowych i przedstawicieli studentów PGR, którzy są dostępni, jeśli masz pytania dotyczące procedur związanych z badaniami naukowymi, obawiają się o Twój postęp lub udogodnienia.

Wszyscy studenci doktoranci są zapisani do Wydziału Inżynierii Programu Szkoleniowego, jest to zorganizowany program szkoleniowy w oparciu o formalne ramy zewnętrzne, takie jak oświadczenie o wspólnych umiejętnościach, ramy rozwoju badań (RDF) oraz wytyczne Rady ds. Badań Naukowych. Rada Inżynierii i Badań Naukowych (EPSRC) uznała nasz program Wydziału za sektorowy standard badań i kształcenia podyplomowego.

Wydział posiada doskonałe powiązania z przemysłem i zapewni rozwój rozwijanych umiejętności, które będą korzystne w różnych formach kariery. Będziesz miał również dostęp do Graduate School 's Researcher Development Programme.

Wymagania kwalifikacyjne

  • Wymagania wstępne: 2.1 (lub równoważny międzynarodowy) i / lub mistrzowie na poziomie merytorycznym lub wyższym w odpowiednim temacie
  • IELTS: 6.0 (nie mniej niż 5.5 w każdym elemencie)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 2, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
4,300 GBP
Opłaty w UK / UE 4,300 PLN; Opłaty międzynarodowe: 21.060 £
Locations
Wielka Brytania - Nottingham, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą