DTech w biotechnologii

Informacje ogólne

Opis programu

Celem DTech w dziedzinie biotechnologii jest zapewnienie wykwalifikowanym studentom dogłębnego zrozumienia i zintegrowanej wiedzy na temat zaawansowanej teorii stosowanej w dziedzinie biotechnologii.

DTech w biotechnologii to badanie naukowe oparte wyłącznie na nauce, które wymaga od kandydatów wykazania zdolności badawczych na wysokim poziomie oraz wniesienia znaczącego i oryginalnego wkładu akademickiego na granicy specjalizacji. Stopień wymaga bardzo wysokiego poziomu intelektualnej, teoretycznej i praktycznej specjalistycznej wiedzy naukowej oraz wglądu w problemy związane z kierunkiem studiów oraz zastosowania zaawansowanych metod i technik eksperymentalnych współczesnych badań, a także podstawowych wartości naukowych i akademickich w generowaniu, przetwarzaniu, interpretacji i prezentacji danych badawczych w formie ustnej i pisemnej.

Studia doktoranckie składają się z oryginalnego projektu badawczego, który należy złożyć w formie pracy na koniec okresu studiów. Program DTech jest oferowany na kampusie Doornfontein.

Proszę zanotować:

* Wstęp na studia doktoranckie podlega zatwierdzeniu przez Departament.
** Kwalifikacje będą tymczasowe do momentu doktoratu. w biotechnologii został zatwierdzony w przyszłości

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.

Data zakończenia: nauka rozpoczyna się w styczniu, a kończy w grudniu. Termin realizacji programu zależy od czasu trwania programu.

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Czytaj więcej

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Pokaż mniej