Dr filozofii niemieckiej i francuskiej

Faculty of Humanities, Charles University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Dr filozofii niemieckiej i francuskiej

Faculty of Humanities, Charles University

To studium doktoranckie zostaną przyznane do obecności i uczenia się na odległość. Można go stosować do wszystkich, którzy byli zainteresowani w dziedzinie klasycznej i współczesnej filozofii niemieckiej, francuskiej filozofii 19 wieku. i 20 Wieku, francuski i niemiecki fenomenologia i aktualny międzynarodowy odbiór tych filozofii są zainteresowani i warunków przyjmowania niezbędnych dokumentów (s. spełniać u.).

Program nauczania doktorantów w tym programie znajdą się w trakcie studiów dwuletnich (minimalny czas trwania) do wydanego przed: Oprócz produkcji co najmniej trzech papierach następujących przedmiotów obowiązkowych, zgodnie z akredytacją są co najmniej trzy do opublikowanych artykułów, udział w co najmniej trzech konferencjach i co najmniej dwóch tematycznie związane w kontekście badań pracy doktorskiej za granicą. Ostateczne badania jest wykazanie powyższych usług, złożenie pracy dyplomowej oraz w ich obronie w kontekście badania promocji. Ostateczny sukces doktorska dozwolone tytułowego doktora prowadzić.

Kryteria Informacja na temat wyboru i selekcji za rok akademicki 2017/2018

Procedura zapisu obejmuje: ocenę projektu tezy Komisji Rekrutacyjnej (maksymalnie 5 punktów). Kryteria są istotność projektu pod względem profilu temat "filozofii niemieckiej i francuskiej", merytoryczną spójność projektu, jego wykonalności, odpowiedniej liczby źródeł tekstowych i wiedzy kandydata. Przegląd dotychczasowych prac badawczych wnioskodawcy (maksymalnie 5 punktów).

Warunki przyjęcia

Aby zapisać deklarację na studia doktoranckie jest konieczne do 30. 4. 2017, i należy je składać z następujących dodatków:

  1. Zarys projektu tezy z określeniem obszaru badań i jasnego sformułowania projektu thematizing problemów, a przy ustalaniu procedur i procesów etapów.

  2. Tymczasowy wykaz tekstów lub Autorzy lub źródeł, które są wykorzystywane do pracy doktorskiej, w następującej strukturze: a) już tekstami geforschten, b) teksty, lub Autorzy lub źródła, z którego kandydat chce iść w jego pracy doktorskiej.

  3. Prywatna tekstu filozoficznego (która została już opublikowana lub zapisywane na podstawie wcześniejszych badań).

  4. Życiorys wraz z wykazem publikacji.

  5. Pisemna zgoda mitder przewodnictwem szefa praca rozprawy.

Projekt musi być uzgodnione z szefem pracy doktorskiej. Dyrygent jest albo członkiem zarządu Profesjonalnej wydziale lub na liście szefów prac, który został zatwierdzony przez Zarząd Professional.

Dokument na ukończeniu college'u lub uniwersytetu odpowiadającego tytułu Mistrza (złożony nie później niż 30. 9. 2017).

warunki fotografowania:

  • Zakończenie programu magistra lub późniejszych studiów Master.

  • Kandydaci muszą wyjaśnić ich kontur projekt pracy doktorskiej pod wywiadzie wstępu.

  • Ukończ wywiad wstępu.

Informacja o wykonaniu absolwentów

Stopień doktora w niemieckiej i francuskiej filozofii wyszkolonego do samodzielnej pracy naukowej w dziedzinie akademickiej, a także działalność w ramach instytucji politycznych i kulturowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki
  • Francuski


Ostatnia aktualizacja December 12, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,000 EUR
2000 € (54 000 CZK) / rok
Locations
Czechy - Prague 5, Prague
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Czechy - Prague 5, Prague
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą