PHDSTUDIES

Ekonomika Słowenia - programów Ekonomika Słowenia Ekonomika

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Ekonomia i administracja jest dyscypliną, która skupia się na obu ekonomii makro i mikro. Eksperci są przygotowani do zrozumienia zarówno jak poszczególne działania i masowe trendy wpływają na gospodarkę. Wiele specjalizują się w pewnych dziedzinach, takich jak porządek publiczny, ekonomii przedsiębiorstw i zachowań konsumentów.

 

Słowenia, oficjalnie Republika Słowenii, jest państwo narodowe w Europie Środkowej, na skrzyżowaniu głównych europejskich szlaków kulturowych i handlowych. Słowenia jest stosunkowo bezpiecznym krajem do odwiedzenia. Uniwersytet w Lublanie jest najstarszą i największą instytucją edukacyjną w kraju, oferując trzy sztuki akademie: Teatr i Film, muzyka, i Sztuk Pięknych.

Ekonomika Słowenia - Weź Ekonomika Słowenia. Wszystkie Ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomika, Słowenia Filter

Doktor zarządzania i ekonomii w sektorze publicznym

University of Ljubljana
Doktorat
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Słowieński
Ośrodek kształcenia

Wspólne studia doktoranckie Zarządzanie i Ekonomia w Sektorze Publicznym (trzeciego stopnia) mają charakter interdyscyplinarny, ponieważ obejmują przedmioty (treści) z zakresu ...

Czytaj więcej