Filter
Doktorat
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

ekonomika Rosja - programów ekonomika Rosja ekonomika

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Ekonomia i administracja jest hybrydą dziedziną, w której specjaliści są przeszkoleni zarówno w ekonomii makro i mikro. Analiza historii i zrozumienie zasad ekonomicznych wraz ze znajomością finansów, polityki społecznej oraz tematów biznesowych uzbroić ekspertów w dziedzinie tworzenia krótkich i długich zaleceń terminowych.

 

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Ekonomika Rosja - Weź ekonomika Rosja. Wszystkie ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in ekonomika, Rosja

MSU - Moscow State University Graduate School

Program doktorancki GSBA został zaprojektowany i zorganizowany w celu wspierania badań akademickich w dziedzinie ekonomii stosowanej i zarządzania. Program przeznaczony j ... [+]

Program doktorancki jest prowadzony w języku rosyjskim.

Program doktorancki Mentoring Naukowcy z Ekonomii Stosowanej i Zarządzania

Badania i rozwój wiedzy są podstawowymi wymiarami wszystkich programów GSBA. Program doktorancki GSBA został zaprojektowany i zorganizowany w celu wspierania badań akademickich w dziedzinie ekonomii stosowanej i zarządzania. Program przeznaczony jest dla kandydatów posiadających wybitne zdolności intelektualne i silne zaangażowanie w badania.

Wymagany przez co najmniej trzy lata program doktorancki obejmuje kursy obowiązkowe w pierwszym roku studiów, praktyki pedagogiczne w drugim i trzecim roku studiów. Badania, prowadzące do rozprawy, rozpoczynają się od pierwszych lat i trwają w trakcie studiów.... [-]

Rosja Moscow
September 2019
Zaoczne
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku