PHDSTUDIES

Ekonomika Izrael - programów Ekonomika Izrael Ekonomika

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Ekonomia i administracja jest hybrydą dziedziną, w której specjaliści są przeszkoleni zarówno w ekonomii makro i mikro. Analiza historii i zrozumienie zasad ekonomicznych wraz ze znajomością finansów, polityki społecznej oraz tematów biznesowych uzbroić ekspertów w dziedzinie tworzenia krótkich i długich zaleceń terminowych.

 

Izrael, oficjalnie Państwo Izrael jest demokracją parlamentarną, na Bliskim Wschodzie, na południowo-wschodnim brzegu Morza Śródziemnego. Israel 's centrum finansowe jest Tel Aviv, a Jerozolima jest kraj ' s najbardziej zaludnione miasto, jeśli zajęte Wschodnia Jerozolima jest włączone.

Ekonomika Izrael - Weź Ekonomika Izrael. Wszystkie Ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomika, Izrael Filter

Master of Arts / PhD - The Bogen International Graduate Program in Economics

The Hebrew University of Jerusalem
Doktorat
MA
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bogen International Graduate Program in Economics to wysoce selektywny program, który zapewnia szkolenia na wysokim poziomie z ekonomii dla studentów rozważających karierę nau ...

Czytaj więcej