close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Bankowość, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii jest jedną z najwyższych nagród akademickich oferowanych na większości uniwersytetów. Większość programów doktoranckich wymaga od studentów ukończenia studiów magisterskich przed rejestracją. Doktorat można zdobyć w ciągu trzech lat studiów dziennych. Co to jest doktorat w bankowości? Jest to program akademicki wysokiego szczebla, koncentrujący się na proces… Czytaj więcej

Doktor filozofii jest jedną z najwyższych nagród akademickich oferowanych na większości uniwersytetów. Większość programów doktoranckich wymaga od studentów ukończenia studiów magisterskich przed rejestracją. Doktorat można zdobyć w ciągu trzech lat studiów dziennych.

Co to jest doktorat w bankowości? Jest to program akademicki wysokiego szczebla, koncentrujący się na procesach i procedurach związanych z bankowością. Kursy mogą skupiać się na finansach, ekonomii, obsłudze klienta i innych zasadach wymaganych dla udanego bankowości. Dokładne kursy stosowane w tego rodzaju edukacji mogą być zaawansowanymi studiami w zakresie pieniądza i bankowości, systemów bankowych i finansowych, zasad bankowości, historii bankowości światowej, zasad i koncepcji bankowości korporacyjnej oraz prawa bankowego. Niektóre uniwersytety mogą oferować kursy włączone do badań, wykładów, dyskusji i rozpraw.

Przyjrzenie się bankowi na wysokim poziomie może pomóc uczniom przygotować się do kariery naukowej lub zawodowej. Umiejętności zdobyte w trakcie tej edukacji, takie jak umiejętności ilościowe, komunikacja i przywództwo, mogą sprawić, że absolwenci będą bardziej konkurencyjni i lepiej zaopatrzeni.

Nie ma uniwersalnych kosztów programu doktoranckiego. Często czesne zależy od szkoły, jej lokalizacji, programu i czasu trwania. Jeśli wnioskodawcy chcą uzyskać oszacowanie, mogą zwrócić się bezpośrednio do uniwersytetów.

Studenci, którzy studiują bankowość na poziomie doktorat, często są przygotowani do podjęcia roli lidera w branży. Niektórzy absolwenci mogą korzystać z tej edukacji, aby zostać profesorami, maklerami giełdowymi, menedżerami ds. Relacji z klientami, menedżerami bankowości korporacyjnej, analitykami finansowymi, kierownikami kontroli kredytów, badaczami bankowości, statystykami i dyrektorami obsługi klienta. Poprzednie wykształcenie i stanowiska pracy uczonych mogą odegrać dużą rolę w karierze zawodowej, którą mogą zdobyć po ukończeniu studiów.

Programy doktoranckie są oferowane online i na uczelniach wyższych na całym świecie. Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
HCMC Banking University
Ho Chi Minh City, Wietnam

Międzynarodowy doktorat program z zakresu bankowości - finanse - iPhD BF - to program szkoleniowy dotyczący współpracy pomiędzy University of Bolton - Top 10 w Wielkiej Brytan ... +

Międzynarodowy doktorat program z zakresu bankowości - finanse - iPhD BF - to program szkoleniowy dotyczący współpracy pomiędzy University of Bolton - Top 10 w Wielkiej Brytanii - a Banking University Ho Chi Minh City (BUH); to pierwszy i ekskluzywny międzynarodowy program doktorancki specjalizujący się w bankowości i finansach, akredytowany przez Ministerstwo Edukacji i Szkoleń Wietnamu. iPhD BF ma nadzieję, że iPhD BF ma nadzieję pomóc studentom studiów podyplomowych w podejściu do międzynarodowych standardów badawczych pod kierunkiem prestiżowych profesorów z University of Bolton, a także z uniwersytetów partnerskich BUH w 1% najlepszych na świecie w Wielkiej Brytanii i Francji, USA, Australia, Nowa Zelandia. -
Doktorat
Wietnamski, Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia