PHDSTUDIES

Zrównoważony rozwój Wielka Brytania - programów Zrównoważony rozwój Wielka Brytania Zrównoważony rozwój

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Zrównoważony rozwój jest jednym z bardziej zaawansowanych kursów staje popularny dzisiaj 's przyjaznych środowisku studentów. Ten rodzaj kursu zapewnia studentom możliwość awansować naukę w tej dziedzinie, lub skoncentrowania się na nim bardziej wąskiej edukacji.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Zrównoważony rozwój Wielka Brytania - Weź Zrównoważony rozwój Wielka Brytania. Wszystkie Zrównoważony rozwój i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Wielka Brytania Filter

Biologia ekosystemu i zrównoważony rozwój

Queen's University Belfast
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Głównym przedmiotem zainteresowania grupy badawczej Ekologia, Ewolucja, Zachowanie i Ekonomia środowiska są podstawowe i stosowane aspekty ekologii, ekonomiki środowiska, ochr ...

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktorat) w dziedzinie zrównoważonego rolnictwa

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Włoski
Online

Celem tego kroku badawczego powinny być teoretyczne podstawy zrównoważonego rolnictwa, projektowanie alternatywnych systemów i technologii produkcji oraz zarządzanie pasożytni ...

Czytaj więcej