PHDSTUDIES

Zrównoważony rozwój Stany Zjednoczone - programów Zrównoważony rozwój Stany Zjednoczone Zrównoważony rozwój

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Zrównoważony rozwój jest jednym z bardziej zaawansowanych kursów staje popularny dzisiaj 's przyjaznych środowisku studentów. Ten rodzaj kursu zapewnia studentom możliwość awansować naukę w tej dziedzinie, lub skoncentrowania się na nim bardziej wąskiej edukacji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zrównoważony rozwój Stany Zjednoczone - Weź Zrównoważony rozwój Stany Zjednoczone. Wszystkie Zrównoważony rozwój i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Stany Zjednoczone Filter

Doktorat w dziedzinie zrównoważonego rozwoju

Rochester Institute of Technology (RIT)
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Praktyczny program, który wspiera innowacje i kreatywność w rozwiązywaniu rzeczywistych wyzwań w sferze społecznej, ekonomicznej, technologicznej i biznesowej. W tym z natury ...

Czytaj więcej

Phd w zakresie zrównoważonego rozwoju i dyplomacji

EUCLID (Euclid University)
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Online

EUCLID DSDD (doktorant ds. Zrównoważonego rozwoju i dyplomacji) jest dystansem, programem studiów zagranicznych.

Czytaj więcej