PHDSTUDIES

Zrównoważony rozwój Rochester - programów Zrównoważony rozwój Rochester Zrównoważony rozwój, Rochester

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Trwałość wydaje się być globalny ruch, przy czym wiele krajów stara się dążyć do tego ważnego ideału zachowaniu zasobów, tak długo jak to możliwe. Ten okazał się być nieco wyzwaniem społecznym, który wpływa wszystko od indywidualnych stylów życia do transportu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Roanoke, niezależne miasto znajduje się w krajach Wspólnoty Wirginii. Wyższej uczelni w mieście uruchomić 2 lata i 4 lata studiów w wielu przypadkach.

Zrównoważony rozwój Rochester - Weź PhD Rochester. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Rochester Filter

Doktorat w dziedzinie zrównoważonego rozwoju

Rochester Institute of Technology (RIT)
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Praktyczny program, który wspiera innowacje i kreatywność w rozwiązywaniu rzeczywistych wyzwań w sferze społecznej, ekonomicznej, technologicznej i biznesowej. W tym z natury ...

Czytaj więcej