PHDSTUDIES

Zrównoważony rozwój Azja - Zrównoważony rozwój programów Zrównoważony rozwój w Azja

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Zrównoważony rozwój w praktyce może przybierać różne formy, wpływania zarówno indywidualnych jak i większych społeczności. Istnieje Ekowioski i trwałe miast utworzone tylko w celu zminimalizowania wykorzystania ważnych wydań. Istnieją także techniki, takie jak zrównoważonej architektury, które pomagają promować ten ideał.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Zrównoważony rozwój Azja - Weź Zrównoważony rozwój Azja. Wszystkie Zrównoważony rozwój i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Azja Filter

Międzynarodowy program dla dr sozotechnika

中央大學
Doktorat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Aby stawić czoła nowym wyzwaniom na zanieczyszczenia powietrza, gleby i wody wywołanego przez zmiany środowiska i globalne ocieplenie, nasz program jest zaprojektowany, aby wy ...

Czytaj więcej

Fd w stosowanych nauk biologicznych: zdrowie środowiskowe

Chulabhorn Graduate Institute
Doktorat
Cze 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Obecnie wiadomo, że środowisko i zdrowie są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Zanieczyszczenia środowiska w środowisku naturalnym mogą wpłynąć na zdrowie ludzi wcześniej czy p ...

Czytaj więcej