close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zrównoważony projekt, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest wykształceniem wyższym realizowanym przez osoby, które pragną uzyskać głębsze zrozumienie wybranej przez siebie dziedziny. Aby ukończyć studia, uczniowie muszą wypełnić pracę, która jest oparta na oryginalnych badaniach. Czym jest doktorat w zakresie zrównoważonego projektowania? W miarę jak gospodarka przesuwa się z poziomu na jakość, coraz więcej konsumentów… Czytaj więcej

Doktorat jest wykształceniem wyższym realizowanym przez osoby, które pragną uzyskać głębsze zrozumienie wybranej przez siebie dziedziny. Aby ukończyć studia, uczniowie muszą wypełnić pracę, która jest oparta na oryginalnych badaniach.

Czym jest doktorat w zakresie zrównoważonego projektowania? W miarę jak gospodarka przesuwa się z poziomu na jakość, coraz więcej konsumentów zaczyna domagać się zrównoważonych praktyk biznesowych. Zrównoważonego projektowania jest ogromną częścią tego, i zajęć w programie może skupiać się na zrównoważonym rozwoju, ponieważ odnosi się do chemii, nauk biologicznych, inżynierii i biznesu. Uczestnicy programu mogą doskonalić swoje umiejętności badawcze, teoretyczne, techniczne i przedsiębiorcze oraz nauczyć się, jak wykorzystywać te umiejętności, aby stać się mistrzami zrównoważonego rozwoju.

Absolwenci tego programu zwykle posiadają dynamiczny zestaw umiejętności, które mogą obejmować innowacyjne myślenie, teoretyczne zrozumienie i możliwości rozwiązywania problemów. Każda z tych cech może okazać się przydatna w ich życiu zawodowym i osobistym.

Koszt doktora różni się drastycznie od szkoły do ​​szkoły i lokalizacji do lokalizacji. To, ile student może zapłacić za swoją edukację, zależy od kilku czynników, a potencjalny student jest zachęcany do przeprowadzenia badań przed złożeniem wniosku.

Ponieważ zrównoważony rozwój jest coraz bardziej interesujący, osoby tego programu mogą mieć wiele ekscytujących możliwości rozwoju kariery po ukończeniu studiów. Absolwenci mogą odnosić sukcesy w przemyśle wytwórczym, biznesie, projektowaniu i rozwoju, w sektorze rządowym i ekologicznym. Chociaż opisy stanowisk będą się różnić w zależności od branży, organizacji i organizacji, posiadacze tytułów mogą zostać menedżerami ds. Środowiska, programistami, audytorami, międzynarodowymi asystentami korespondentów, recenzentami dokumentów środowiskowych, konsultantami i badaczami.

Coraz więcej szkół oferuje stopnie w zakresie zrównoważonego projektowania, w tym kursy online. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych programach, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
SDS - The Sustainable Design School
Miły, Francja

W latach poświęconych jego badaniom, doktorat kandydat zdobędzie wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w konkretnej dziedzinie. Wartość dodana jego badań jest najważniejsza w ... +

W latach poświęconych jego badaniom, doktorat kandydat zdobędzie wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w konkretnej dziedzinie. Wartość dodana jego badań jest najważniejsza w dziedzinie zrównoważonych innowacji, która jest wciąż w fazie rozwoju i która jest źródłem inspiracji dla firm, aby stawić czoła sytuacjom kryzysowym obecnego czasu i budować przyszłość. -
Doktorat
Studia dzienne
3 lat(a)
Francuski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami