PHDSTUDIES

Programy Zrównoważony rozwój środowiska, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Kulminacja lat wszechstronnych badań, doktorat jest wielkim zaszczytem, ​​który wielu studentów chce osiągnąć. Osoby z doktoratem mogą mieć przewagę nad innymi absolwentami w znalezieniu kariery w branży.

Co to jest doktorat z zakresu ochrony środowiska? Jest to zaawansowany program przeznaczony dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych i pomagać środowisku poprzez zrównoważony rozwój. Ten program może wymagać od uczniów podjęcia pracy w terenie, prowadząc praktyczne badania do wykorzystania w ramach rozprawy. Oprócz praktycznego uczenia się, mogą istnieć dodatkowe zajęcia dla studentów, takie jak klimatologia, rozwój międzynarodowy oraz jakościowe i ilościowe metodologie badań.

Po ukończeniu doktoratu absolwenci powinni posiadać specjalistyczne umiejętności, aby znaleźć satysfakcjonującą karierę i być pomocnym w społeczności. Podobnie jak większość absolwentów studiów doktoranckich, powinni oni również posiadać wysoce rozwinięte umiejętności badawcze, komunikacyjne, organizacyjne i analityczne.

Różne czynniki mogą mieć wpływ na ogólny koszt uzyskania tytułu doktora. Niektóre z nich mogą obejmować lokalizację szkoły i czas spędzony przez studenta na zainwestowaniu w program. Aby uzyskać pełne zrozumienie, uczniowie powinni skontaktować się ze szkołą, aby uzyskać więcej informacji.

Warianty kariery dla absolwentów z doktoratem w zakresie ekologii mogą się różnić. Niektórzy mogą chcieć pracować jako naukowcy dla agencji rządowej poszukującej opłacalnych zasobów energii odnawialnej, aby pomóc planecie, podczas gdy inni mogą pracować jako technik BHP na polu zawodowym. Inne kariery mogą obejmować decydentów odpowiedzialnych za zmianę klimatu, profesorów, menedżerów programów i naukowców. Absolwenci nie powinni mieć problemu ze znalezieniem pracy, jeśli są otwarci na pracę w różnych branżach.

Szkoły na całym świecie oferują programy doktoranckie w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska. Programy online mogą pomóc uczniom w dalszej edukacji w czasie pracy lub opieki nad rodziną w pełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

3 Wyniki z Zrównoważony rozwój środowiska Filter

Doktor nauk ziemnych i równowagi ekologicznej

Northern Arizona University
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Interdyscyplinarny Program Nauki o Ziemi i ekologiczną równowagę doktoranckie przygotuje Ci być częścią rozwijającej się branży liderów, naukowców i inżynierów związanych z kw ...

Czytaj więcej

Doktor różnorodności biologicznej i ochrony przyrody

University of Johannesburg
Doktorat
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Cel doktora w bioróżnorodności i ochronie jest zapewnienie kwalifikującym się studentom dogłębnego zrozumienia i zintegrowanej wiedzy na temat zaawansowanej teorii stosownej w ...

Czytaj więcej

Doktor nauk antarktycznych

University of Cambridge Murray Edwards College
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;7 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

British Antarctic Survey (BAS) jest jednym z wiodących na świecie ośrodków badań środowiskowych i odpowiada za krajową działalność naukową Wielkiej Brytanii na Antarktydzie. ...

Czytaj więcej