close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zrównoważona ekonomia, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor Filozofii (PhD) nagradza ucznia o najwyższym poziomie osiągnięć akademickich. To osiągnięcie oferuje uznanie sukcesu studenta w swojej dziedzinie i prezentuje poświęcenie tematowi i jest dostępne dla różnych przedmiotów. Czym jest doktorat w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych? Stopień ten zapewnia studentom wykształcenie, które może im umożliwić angażowanie… Czytaj więcej

Doktor Filozofii (PhD) nagradza ucznia o najwyższym poziomie osiągnięć akademickich. To osiągnięcie oferuje uznanie sukcesu studenta w swojej dziedzinie i prezentuje poświęcenie tematowi i jest dostępne dla różnych przedmiotów.

Czym jest doktorat w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych? Stopień ten zapewnia studentom wykształcenie, które może im umożliwić angażowanie się i projektowanie rozwiązań i programów na rzecz zrównoważonego rozwoju w społeczeństwach i społecznościach na całym świecie. Zazwyczaj osoby uczestniczące w tym programie mogą nauczyć się rozumieć zróżnicowane kulturowo treści i badać najlepsze możliwe rozwiązania problemów społecznych i ekonomicznych. Studenci mogą poznać tradycyjne praktyki organizacji biznesowych oraz umiejętność poruszania się po złożonych regułach regulacyjnych. Prezentacje i wzajemne oceny mogą umożliwić uczniom doskonalenie umiejętności analitycznych i badawczych.

Osoby, które pracują nad doktoratem w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych, mogą zdobyć szeroki zakres umiejętności. Umiejętności krytycznego myślenia i umiejętności analityczne są nieocenione podczas badania najlepszych rozwiązań problemów w społeczeństwie lub organizacjach. Umiejętność prezentacji może umożliwić osobom mówienie wyraźnie, umiejętności, która jest ważna zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zwykle rywalizował w ciągu trzech lat, koszty doktora w zrównoważonych badaniach ekonomicznych będą się różnić w zależności od instytucji, którą wybiera dana osoba. Niezależnie od tego, ważne jest, aby zbadać program i upewnić się, że oferuje odpowiedni materiał.

Dzięki doktoratowi w zakresie zrównoważonych badań ekonomicznych, osoby fizyczne mogą wchodzić na rynek pracy jako specjaliści w różnych dziedzinach. Opcje obejmują pracę dla firmy ekologicznej w celu rozwoju działalności, przy jednoczesnym przestrzeganiu wytycznych regulacyjnych i opracowywaniu polityk gospodarczych i środowiskowych dla organizacji pozarządowych lub firm prywatnych. Istnieje również możliwość nauczania na poziomie uniwersyteckim. Coraz więcej firm potrzebuje specjalistów z tego stopnia, aby pomóc im w prowadzeniu firmy za pomocą przepisów ekonomicznych i środowiskowych.

Aby uzyskać tytuł doktora w dziedzinie zrównoważonych badań ekonomicznych, istnieją uniwersytety na całym świecie. Istnieją również programy online, które oferują większą elastyczność w edukacji. Aby znaleźć odpowiednią szkołę, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
EUCLID (Euclid University)
Waszyngton, Stany Zjednoczone +1 Więcej

EUCLID DSDD (doktorant ds. Zrównoważonego rozwoju i dyplomacji) jest dystansem, programem studiów zagranicznych.

EUCLID DSDD (doktorant ds. Zrównoważonego rozwoju i dyplomacji) jest dystansem, programem studiów zagranicznych. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 - 4 lat(a)
Język angielski
Online
 
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro
Vila Real, Portugalia

Celem tego kursu jest wyposażenie studentów studiów doktoranckich w wiedzę w zakresie projektowania, wdrażania i oceny terytorialnie zróżnicowanych rozwiązań dla inteligentneg ... +

Celem tego kursu jest wyposażenie studentów studiów doktoranckich w wiedzę w zakresie projektowania, wdrażania i oceny terytorialnie zróżnicowanych rozwiązań dla inteligentnego, integracyjnego i zrównoważonego rozwoju, zdolnego do reagowania na potrzeby i oczekiwania różnych osób, organizacji i społeczności. -
Doktorat
Studia dzienne
3 lat(a)
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia
 
Superior Institute Of Materials And Advance Mechanics - ISMANS
Le Mans, Francja

DESS Eco-Conseil na UQAC: Ten dyplom ma na celu przeszkolenie profesjonalistów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Odchodząc, eko-doradca ma wiedzę i know-how.

DESS Eco-Conseil na UQAC: Ten dyplom ma na celu przeszkolenie profesjonalistów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Odchodząc, eko-doradca ma wiedzę i know-how. -
Doktorat
Studia dzienne
Francuski, Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami