$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zarządzanie transportem, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor jest prestiżowym dyplomem ukończenia intensywnego studiów akademickich. Czasami trwa od czterech do sześciu lat; Jednak długość każdego programu jest inna. Uczelnie zazwyczaj wymagają kandydatów na doktorantów, aby przeprowadzać badania, odbywały kursy i egzaminy, prezentowały rozprawę i zostały potwierdzone przez grupę wybranych ekspertów w wybranym zakresie akademickim… Czytaj więcej

Doktor jest prestiżowym dyplomem ukończenia intensywnego studiów akademickich. Czasami trwa od czterech do sześciu lat; Jednak długość każdego programu jest inna. Uczelnie zazwyczaj wymagają kandydatów na doktorantów, aby przeprowadzać badania, odbywały kursy i egzaminy, prezentowały rozprawę i zostały potwierdzone przez grupę wybranych ekspertów w wybranym zakresie akademickim wybranego kandydata.

Co jest doktoratem z zarządzania transportem? Zakres zarządzania transportem zajmuje się logistyką zajmującą się transportem ludzi lub przedmiotów z jednego miejsca do drugiego. Niezależnie od tego, czy jest to sieć pociągów podmiejskich czy transport towarów na wielką skalę, logistyka transportu musi wykazać bezpieczeństwo, efektywność i terminowość. Program doktorancki w zakresie zarządzania transportem może wymagać ciężkich badań statystycznych, matematyki i rozumowania ilościowego.Typowe kursy w tych programach często obejmują naukę w zakresie transportu, analizy ruchu, ekonomiki systemów transportowych, urbanistyki, inżynierii lądowej i analizy polityki transportowej. Studenci mogą również pracować z oprogramowaniem TMS (system zarządzania transportem). Dodatkowe kursy mogą badać analizy popytu na podróże, sztuczną inteligencję w transporcie, systemy informacji geograficznej i naukę społeczną. Niektóre programy umożliwiają studentom ukończenie projektu replikacji, w którym muszą odtworzyć wyniki opublikowane w renomowanym dzienniku transportu.

Umiejętności zdobyte w programie doktoranckim w zakresie zarządzania transportem przynoszą korzyść wielu innych zawodów. Studenci mogą nauczyć się optymalnych umiejętności negocjacji i komunikacji. Mogą też wyostrzyć swoje zdolności analityczne i rozumowania, a także zdolność do koncentrowania się na rozwiązaniach.

Różne uniwersytety w krajach na całym świecie oferują programy różniące się długością i kosztami.Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z poszczególnymi szkołami oferującymi programy, które Cię interesują.

Kariera kandydatów do doktorantów w zakresie zarządzania transportem znajduje się w wielu branżach. Osoby z tytułem doktora nauk technicznych w dziedzinie zarządzania transportem mogą być w stanie zabezpieczyć pracę konsultantów z firmami potrzebującymi pomocy logistycznej. Niektóre branże poszukujące konsultantów logistycznych to budownictwo, rząd, zaopatrzenie w żywność, usługi transportu pasażerskiego i handel międzynarodowy.

Wielu studentów doktorantów było w stanie znaleźć opcje studiów online w zarządzaniu transportem. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Johannesburg
Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Student powinien rozwijać kompetencje intelektualne i specjalistyczne oraz praktyczne umiejętności w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad ... +

Student powinien rozwijać kompetencje intelektualne i specjalistyczne oraz praktyczne umiejętności w zakresie nabywania, interpretacji, zrozumienia, analizy i stosowania zasad ekonomiki transportu, zarządzania i zasad regulacyjnych. Student powinien rozwijać umiejętności badawcze, pisarskie i kreatywne myślenie w dziedzinie ekonomii transportu. Student powinien być w stanie podejmować strategiczne decyzje w kontekście sektora transportu oraz analizować i oceniać wszelkie decyzje wewnętrzne lub zewnętrzne mające wpływ na ten sektor. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 - 4 lat(a)
Język angielski
Lut 2023
31 Paź 2022
Ośrodek kształcenia