close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zarządzanie technologią, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Przyszli studenci, którzy zdecydują się na wielkie marzenie, mogą próbować zdobyć tytuł doktora. Znany również jako doktor filozofii, to pożądane uznanie jest powszechnie uważane za jeden z najwyższych poziomów dyplomów przyznawanych w większości krajów. Co to jest doktorat w zarządzaniu technologią? Zdobycie tego stopnia doktora może poprawić umiejętności uczniów w zak… Czytaj więcej

Przyszli studenci, którzy zdecydują się na wielkie marzenie, mogą próbować zdobyć tytuł doktora. Znany również jako doktor filozofii, to pożądane uznanie jest powszechnie uważane za jeden z najwyższych poziomów dyplomów przyznawanych w większości krajów.

Co to jest doktorat w zarządzaniu technologią? Zdobycie tego stopnia doktora może poprawić umiejętności uczniów w zakresie zarządzania zasobami. W zależności od wybranego obszaru ostrości można uzyskać lepszą wiedzę o systemach czasu rzeczywistego, układach scalonych, czujnikach, komunikacji i sieciach. Szeroki zakres specjalizacji można znaleźć w tej dziedzinie edukacji, w tym systemów wbudowanych, robotyki i technologii fotonicznych.

Absolwenci studiów doktoranckich z dziedziny zarządzania technologią mogą cieszyć się lepszymi umiejętnościami naukowymi i inżynieryjnymi, które mogą przynieść im korzyści w wybranym przez nich zawodzie. Mogą również zauważyć poprawę swoich umiejętności zarządzania i tworzenia własnych badań.

Wielu studentów zapisujących się na studia doktoranckie może poświęcić średnio cztery do siedmiu lat nauki. Oprócz czasu, jaki zajmuje doktorantowi ukończenie studiów, kraju, w którym odbywa się kształcenie, wybrana szkoła określa koszt nauki. Kontaktowanie się ze szkołami w celu uzyskania informacji finansowych jest zawsze dobrym pomysłem.

Po ukończeniu studiów doktoranckich w zakresie zarządzania technologią absolwenci mogli wybrać karierę na wielu profesjonalnych arenach. W zależności od zainteresowań i konkretnych umiejętności, które są podejmowane po ukończeniu studiów, doktoranci mogą pracować na stanowiskach takich, jak analityk systemów komputerowych, specjalista ds. Wsparcia komputerowego, inżynier oprogramowania komputerowego, programista komputerowy lub dyrektor ds. Systemów informacji zarządczej.

Wiele osób może stwierdzić, że programy online są solidnie dopasowane do ich aspiracji edukacyjnych. Przyszli studenci z dużym prawdopodobieństwem znajdą ofertę na studia doktoranckie, które są zarówno blisko domu, jak i na całym świecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
MAS Education Institute
Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Podstawowym celem Ph.D. Program zarządzania operacyjnego i technologicznego w Lincoln University College ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych studentów do kariery w nauc ... +

Podstawowym celem Ph.D. Program zarządzania operacyjnego i technologicznego w Lincoln University College ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych studentów do kariery w nauczaniu i badaniach na poziomie uniwersyteckim oraz na odpowiedzialnych stanowiskach w biznesie i rządzie oraz zapewnienie studentowi solidnego zrozumienia pojęciowego zestawu narzędzi badawczych. -
Doktorat
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami