close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Zarządzanie technologią informacyjną, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Po ukończeniu studiów podyplomowych studenci mogą podjąć studia doktoranckie. Doktor nauk filozofii, który jest rodzajem doktoratu, skupia się na konkretnym temacie w dziedzinie studiów, aby dać studentom dogłębną wiedzę. Zwykle trwa około pięciu do sześciu lat, aby ukończyć doktorat. Czym jest doktorat w zarządzaniu technologią informacyjną? Ten program studiów może bada… Czytaj więcej

Po ukończeniu studiów podyplomowych studenci mogą podjąć studia doktoranckie. Doktor nauk filozofii, który jest rodzajem doktoratu, skupia się na konkretnym temacie w dziedzinie studiów, aby dać studentom dogłębną wiedzę. Zwykle trwa około pięciu do sześciu lat, aby ukończyć doktorat.

Czym jest doktorat w zarządzaniu technologią informacyjną? Ten program studiów może badać behawioralne i ekonomiczne oddziaływanie przemysłu informatycznego na konsumentów, społeczeństwo, przedsiębiorstwa i rządy. Studenci często zajmują się projektami badawczymi, dyskursami i rozprawami w trakcie całego programu. Wymagane kursy mogą różnić się w poszczególnych szkołach, ale mogą obejmować takie klasy, jak postępy w badaniach nad zarządzaniem technologiami informacyjnymi, tworzeniem teorii zarządzania, wiodącymi strategicznymi planami informacyjnymi w złożonych i globalnych środowiskach oraz procesami badawczymi, teorią i praktyką w globalnym biznesie .

Studenci często wybierają tę edukację w celu uzyskania dostępu do większych możliwości zatrudnienia. Doktor może również prowadzić do wyższego wynagrodzenia. Badania wymagane do ukończenia studiów mogą doskonalić umiejętności organizacyjne ucznia, które mogą sprawić, że będą lepsi menedżerowie czasu.

Zanim zdecydujesz, do której szkoły należy uczęszczać, studenci muszą wziąć pod uwagę koszt studiów doktoranckich. Każda szkoła może mieć inne czesne. Często zależy ona, przynajmniej częściowo, od wielkości i lokalizacji uniwersytetu. Studenci powinni skontaktować się ze szkołą, z którą chcą się zapoznać, aby uzyskać szacunkową ocenę.

Doktor nauk technicznych w dziedzinie zarządzania informacją może przygotować absolwentów do pracy na wysokim szczeblu w przemyśle informatycznym w organizacjach non-profit, instytucjach oświatowych, dużych korporacjach lub rządach. Dokładne dostępne możliwości mogą zależeć od wcześniejszych doświadczeń i innych wykształceń.Niektórzy studenci stają się dyrektorami technologii informacyjnych, dyrektorów programów technologicznych, starszych biegłych rewidentów technologii informacyjnych i głównymi informatorami.

Jeśli chcesz kontynuować ten rodzaj edukacji, musisz złożyć podanie. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Johannesburg
Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Dzięki rozprawie doktorskiej, w której kwalifikacje ostatecznie się kończą, kwalifikujący się student wykazuje dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Teza stanowiłab ... +

Dzięki rozprawie doktorskiej, w której kwalifikacje ostatecznie się kończą, kwalifikujący się student wykazuje dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej. Teza stanowiłaby zdecydowany wkład w znajomość wglądu w dyscyplinę przedmiotową oraz dziedzinę badań. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 - 4 lat(a)
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami