PHDSTUDIES

Inżynieria przemysłowa Botswana - programów Inżynieria przemysłowa Botswana Inżynieria przemysłowa

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Inżynierowie inżynierii przemysłowej uczą się na temat optymalizacji złożonych systemów, procesów i organizacji. To pole studiów łączy inżynieria, nauka i matematyka. Dodatkowo studenci mogą zdobywać wiedzę na tematy takie jak analiza statystyczna, kontrola jakości i zarządzanie operacjami.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

Inżynieria przemysłowa Botswana - Weź Inżynieria przemysłowa Botswana. Wszystkie Inżynieria przemysłowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Inżynieria przemysłowa, Botswana Filter

Doktorat Mechatronika

Botswana International University Of Science And Technology
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwenci są oczekiwani, dzięki badaniom, specjalizować się i konfigurować i przeprowadzać eksperymenty różnych wyrafinowań.

Czytaj więcej

PhD Industrial

Botswana International University Of Science And Technology
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą zdobyć, poprzez badania, specjalizację w zakresie metod inżynierii przemysłowej i wytwarzania.

Czytaj więcej