PHDSTUDIES

Inżynieria przemysłowa Ameryka Północna - Inżynieria przemysłowa programów Inżynieria przemysłowa w Ameryka Północna

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Obszar inżynierii przemysłowej koncentruje się na projektowaniu, planowaniu i optymalizacji procesów produkcji i produkcji. Zajęcia obejmują tematy fizyczne, rachunkowe i statystyczne. Możliwości pracy są dostępne w sektorach od opieki zdrowotnej po logistykę.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Inżynieria przemysłowa Ameryka Północna - Weź Inżynieria przemysłowa Ameryka Północna. Wszystkie Inżynieria przemysłowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Inżynieria przemysłowa, Ameryka Północna Filter

Doktorat z Inżynierii Przemysłowej

University of Texas Arlington
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów podyplomowych w inżynierii przemysłowej ma na celu dostarczenie studentowi podstawowej wiedzy z różnych dziedzin inżynierii przemysłowej i możliwość podkreślen ...

Czytaj więcej