PHDSTUDIES

Programy Zarządzanie projektem budowlanym, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Inżynierowie i profesjonaliści z branży budowlanej, z dbałością o szczegóły i talent do terminów, mogą uznać dyscyplinę zarządzania projektami budowlanymi za interesującą i użyteczną. Ten obszar studiów łączy elementy biznesu i budownictwa, aby kształcić na temat zasad organizacji projektu, budżetu i celów.

Programy PhD: Szukaj tutaj programów Zarządzanie projektem budowlanym. Wszystkie informacje o szkole i PhD directely, zaoszczędzić czas i kontakt PhD przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie projektem budowlanym Filter

Doktorat z zarządzania budową

University of Johannesburg
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem programu jest wykształcenie intelektualisty o zaawansowanych umiejętnościach w stosowaniu zarządzania inżynierią budowlaną z innymi powiązanymi zasadami interdyscyplinar ...

Czytaj więcej

Doktor nauk humanistycznych w zakresie zarządzania budową

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Włoski
Online

Ten program opisuje prace wykonywane przez wszystkie grupy zawodowe (architektów, inżynierów, kierowników budowy, dostawców i sprzedawców materiałów itp.). Ponadto bada zasoby ...

Czytaj więcej