PHDSTUDIES

Programy Zarządzanie marketingowe, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii - lub doktorat - jest najwyższym poziomem certyfikacji edukacyjnej, którą można otrzymać. Wymagania różnią się w zależności od programu, ale uzyskanie doktoratu może zająć do ośmiu lat i zazwyczaj jest przyznawane po zbadaniu, zaprezentowaniu i obronie pracy magisterskiej z danej dziedziny.

Co to jest doktorat w zarządzaniu marketingiem? Ten stopień koncentruje się na wypełnianiu luki między badaniami akademickimi a praktyką zawodową w dziedzinie marketingu. Zajęcia te będą obejmować szeroki zakres tematów i koncepcji. Zasady biznesowe, ekonomia, psychologia behawioralna i socjologia są obszarami, na których się koncentrujemy. Zazwyczaj program zostanie podzielony na dwie części, z pierwszymi kilkoma latami spędzonymi na zajęciach, a druga połowa na prowadzeniu badań.

Doktor zarządzania marketingiem często daje szeroki zestaw umiejętności, od badań i stosowania modeli statystycznych do zrozumienia zachowań ekonomicznych konsumentów. Umiejętności te pozycjonują posiadacza stopni, aby szybko awansować w światach korporacyjnych i akademickich.

Koszt tego programu doktoranckiego będzie różnił się między instytucjami, ale należy oczekiwać, że spędzi co najmniej pięć lat, pracując nad jego ukończeniem. Jednak długość może się różnić w zależności od wielu czynników, w tym sytuacji finansowej studenta.

Ze względu na zróżnicowany zestaw umiejętności, zazwyczaj istnieją szerokie możliwości dotyczące kariery. Często ktoś z tak zaawansowanym stopniem może zajmować wysokie stanowisko korporacyjne, takie jak dyrektor ds. Marketingu lub dyrektor ds. Marketingu. Co więcej, ten stopień może otworzyć możliwości zostania public relations lub menedżerem marki. Ze względu na ilość badań akademickich potrzebnych do dokończenia studiów doktoranckich, stawanie się profesorem w instytucie szkolnictwa wyższego jest również powszechnym rezultatem.

Doktor zarządzania marketingiem jest dostępny na uczelniach lokalnych, na całym świecie, a także w Internecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

3 Wyniki z Zarządzanie marketingowe Filter

Doktorat z zarządzania marketingowego

University College of Southeast Norway
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Norwegia Drammen Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten + 6 więcej

Program ma na celu stworzenie dr badań naukowych w zakresie zarządzania marketingowego bliżej marketing praktyki zarządzania, a tym samym skupienie badań na tematy, które będą generować nową wiedzę o rzeczywistych problemów.

Doktorat z zarządzania marketingowego

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Student powinien rozwijać stosowane i wysoce wyspecjalizowane kompetencje i umiejętności praktyczne w zakresie nabywania, interpretacji, rozumienia i stosowania zasad zarządzania marketingowego. Dzięki rozprawie doktorskiej, w której kwalifikacje są zwieńczeniem, kwalifikujący się student wykazywałby dowody niezależnej i oryginalnej pracy naukowej.

Phd w zarządzaniu marketingowym

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Nowy Jork Grecja Ateny Rumunia Bukareszt Wielka Brytania Londyn Egipt Kair Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadiszu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cypr online + 26 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.