PHDSTUDIES

Zarządzanie lotnictwem Stany Zjednoczone - programów Zarządzanie lotnictwem Stany Zjednoczone Zarządzanie lotnictwem

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Zarządzanie lotnictwem Stany Zjednoczone - Weź Zarządzanie lotnictwem Stany Zjednoczone. Wszystkie Zarządzanie lotnictwem i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie lotnictwem, Stany Zjednoczone Filter

Doktorat z lotnictwa

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Doktorat studenci lotnictwa na uniwersytecie w Saint Louis kończą kurs przed planowanym egzaminem kwalifikacyjnym, który koncentruje się na tematach związanych z kursami i oce ...

Czytaj więcej