PHDSTUDIES.PL

PhD England - programów PhD England PhD, England

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

PhD England - Weź PhD England. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w dziedzinie rachunkowości i finansów

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 27 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Programy doktoranckie

Kent Business School, University of Kent
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Sierpień 2019 Wielka Brytania Canterbury

Programy magisterskie w Kent Business School są prowadzone przez międzynarodowe badania i znaczenie. Programy są opracowywane w celu poszerzenia perspektyw zawodowych i przygotowania Cię do sukcesu.

PhD – Doctorate of Philosophy

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 28 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Phd przez badania

Institute of Development Studies
Ośrodek kształcenia Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Brighton

Oferujemy program nadzorowanych studiów prowadzących do doktoratu z zagadnień ściśle związanych z naszymi obecnymi priorytetami badawczymi.

Doktorat z muzyki

University of Kent - Centre for Music and Audio Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Chatham + 1 więcej

Nasz program badawczy daje możliwość połączenia się z kompozytorami, projektantami dźwięku, technologami, etnomuzykologami i teoretykami.

MPhil / PhD Edukacja

Keele University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Keele + 1 więcej

Badania nad polityką edukacyjną opierają się na różnorodnych tradycjach intelektualnych, w tym na krytycznej polityce społecznej, poststrukturystycznych teoriach zarządzania, feminizmie, teoriach tożsamości i kulturoznawstwie.

Doktorat w dziedzinie rachunkowości i finansów

Durham University Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Durham

W ciągu ostatnich kilku lat nasze badania zostały opublikowane w wielu czasopismach jakości. Tematyka obejmuje sprawozdawczości finansowej i ujawniania, jakość audytu, ładu korporacyjnego, strukturę własnościową biznesu, księgowość, rachunkowość publicznego zarządzania, rachunkowości społecznego i środowiskowego, przedstawicieli zawodów księgowych, historię rachunkowości, księgowości i finansów islamskiej i edukacji rachunkowości.

Doktorat (Szkoła Nauk Społecznych)

University of Bradford
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Bradford

Obszary badawcze mają jedynie charakter orientacyjny, a nasi pracownicy przywiązują dużą wagę do kreatywnych i innowacyjnych podejść do kwestii, czy są nowatorskie czy znajome - oraz do analizy intelektualnej, zarówno ustalonej, jak i przełomowej.

Doktorat ekonomii

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Nottingham

Dzięki fachowemu nadzorowi i dodatkowym szkoleniom w zakresie badań, Szkoła Ekonomii oferuje doskonały program doktorancki.

Inżynierii materiału phd i projektowania materiałów

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Wielka Brytania Nottingham

Badania obejmujące przetwarzanie materiałów i ich charakteryzowanie z różnorodnością zastosowań. Projekty MPhil / PhD to specjalistyczne projekty badawcze zdefiniowane wspólnie z organami nadzoru i mogą obejmować wiele różnych dziedzin tej dyscypliny, na przykład inżynieria nanomateriałów, bioinżynieria, obróbka laserowa i zaawansowane materiały kompozytowe, aby wymienić tylko kilka dziedzin.

Doktorat w administracji biznesowej (DBA)

Teesside University
Online Zaoczne 4 lat(a) Sierpień 2019 Wielka Brytania Middlesbrough

Przeszkadzające środowisko, w którym dziś działają firmy, jest globalne, dynamiczne i stawia przed organizacjami i ich liderami mnóstwo wyzwań. Ogólnym celem tego kursu online DBA jest rozwijanie umiejętności wymaganych od liderów biznesu w ramach złożoności czwartej rewolucji przemysłowej.

Architektura doktorska

University of Kent, Kent School of Architecture
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Architekci i projektanci naszego otoczenia są siłą napędową projektowania i rozwoju naszego środowiska zbudowanego. Niezależnie od tego, czy projektują nowe budynki, nadają nowe życie istniejącym, rozwijają przestrzeń miejską, krajobrazy czy współczesne wnętrza, architekci mają ogromny wpływ na całe nasze życie.

Doktor nauk humanistycznych w dziedzinie sztuk cyfrowych

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Wrzesień 2019 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Szkoła prowadzi wysokiej jakości badania o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz oferuje doskonałe możliwości studiów magisterskich, skutecznie łącząc nowoczesną inżynierię i technologię z ekscytującą dziedziną mediów cyfrowych. Grupa mediów cyfrowych ma zainteresowania w wielu obszarach interaktywnych multimediów oraz cyfrowych filmów i animacji.

Stopnie naukowe (MPhil / PhD) w badaniach nad mediami

SOAS University of London
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London Singapur Singapore + 3 więcej

Media i Film Studies w SOAS ma rozszerzony program doktorancki z udziałem około 30 studentów. Nasi studenci pracują nad wyjątkowo szerokim zakresem tematów, zarówno teoretycznych, jak i empirycznych, z których około połowa pochodzi z Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji, a połowa z Europy i Ameryki Północnej.

Dr ekonomii

University of Leicester, School of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 36 - 78 miesiące Sierpień 2019 Wielka Brytania Leicester + 1 więcej

Doktoranci zakończyć niezależny projekt badawczy pod kierunkiem zespołu nadzorującego. Badania przeprowadza się zazwyczaj w ciągu maksymalnie przez okres 3 do 3,5 roku (pełny etat) lub 6 lat (do 6,5 w niepełnym wymiarze godzin).