PHDSTUDIES

Zaoczne Wczesna edukacja Norwegia - programów Wczesna edukacja Norwegia Wczesna edukacja

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Wczesnego dzieciństwa, który odnosi się do młodzieńczego okresu narodzin do siedmiu lub ośmiu lat, jest kluczowym okresem czasu dla realizacji interwencji akademickich, fizycznych, diety i społecznych w celu dzieci, aby osiągnąć swój pełny potencjał.

Norwegia (Norge) jest zachód, północ - i fakt, najdalej na wschód - z trzech krajów skandynawskich. Norwegia jest znany ze swojego scenerii niesamowite i zróżnicowane. Fiordy na zachodzie kraju są długie wąskie przesmyki, otoczona z każdej strony przez wysokie góry, gdzie morze przenika w głąb lądu. Ostateczna odpowiedzialność za wychowanie spoczywa na norweskiego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych.

Zaoczne PhD Norwegia - Weź Zaoczne PhD Norwegia. Wszystkie Zaoczne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Wczesna edukacja, Norwegia Filter

Procesy doktoranckie w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i nauki w przedszkolu i szkole

University College of Southeast Norway
Norwegia, Drammen + 6 Więcej
Doktorat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

USN oferuje doktorat w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i procesów uczenia się w przedszkolu i szkole. Program został akredytowany jesienią 2012 roku.

Czytaj więcej