$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Wczesna edukacja, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat to stopień, który niektórzy studenci realizują po ukończeniu studiów licencjackich i magisterskich. Aby uzyskać tytuł doktora, uczniowie muszą przeprowadzić oryginalne badania i przedstawić je w rozprawie. Niektóre instytucje mogą również wymagać od studentów ukończenia kursów przed rozpoczęciem rozpraw. Czym jest doktorat w edukacji wczesnoszkolnej? Doktorat z wyksz… Czytaj więcej

Doktorat to stopień, który niektórzy studenci realizują po ukończeniu studiów licencjackich i magisterskich. Aby uzyskać tytuł doktora, uczniowie muszą przeprowadzić oryginalne badania i przedstawić je w rozprawie. Niektóre instytucje mogą również wymagać od studentów ukończenia kursów przed rozpoczęciem rozpraw.

Czym jest doktorat w edukacji wczesnoszkolnej? Doktorat z wykształcenia daje uczniom możliwość zainteresowania się nauką dzieciństwa poza klasą. Potencjalne obszary badań obejmują rolę edukacji na poziomie podstawowym w psychologii rozwojowej, literaturze dziecięcej i jej wpływie na zdolność uczenia się przed okresem dorastania lub sposoby włączenia wychowania fizycznego w coraz bardziej zależne od technologii sale lekcyjne. Ćwiczenia mogą pomóc doktorantom w ich umiejętnościach badawczych i pisarskich, a także wprowadzić je w główne zagadnienia z zakresu edukacji elementarnej.

Studenci, którzy uzyskali tytuł doktora w tej dziedzinie, mogą stwierdzić, że ich znajomość złożonych problemów w szkole podstawowej sprawia, że ​​są bardziej odpowiedni na stanowiska związane z administracją szkoły. Umiejętności badawcze i pisarskie opracowane na podstawie napisania rozprawy można przenieść na inne kariery i dziedziny życia. Aspekt pedagogiczny programu doktoranckiego daje uczniom wgląd w trendy w klasie.

Programy doktoranckie mogą zająć kilka lat, a ceny różnią się w zależności od wyboru studentów uczelni. Komunikacja z uniwersytetem bezpośrednio daje wyobrażenie o tym, ile kosztuje program.

Dzięki temu stopniowi studenci będą mogli kontynuować karierę jako konsultanci ds. Edukacji dla okręgów szkolnych lub decydentów, administratorzy na szczycie hierarchii szkół lub jako badacze w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej. Wielu studentów, którzy zdobywają tytuł doktora, zostaje profesorami. Mogą być w stanie bezpośrednio nadzorować programy wczesnej edukacji i stosować swoje rozprawy badawcze do programów nauczania w świecie rzeczywistym. Mogą być w stanie szkolić nauczycieli lub współpracować z organizacjami non-profit zajmującymi się edukacją młodzieży ubogiej.

Programy doktoranckie z zakresu wczesnej edukacji mogą być dostępne w pobliżu, w nowej, ekscytującej lokalizacji lub online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University College of Southeast Norway
Rauland, Norwegia +6 Więcej

USN oferuje doktorat w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i procesów uczenia się w przedszkolu i szkole. Program został akredytowany jesienią 2012 roku.

USN oferuje doktorat w kształcenie naukowców w zasobów pedagogicznych i procesów uczenia się w przedszkolu i szkole. Program został akredytowany jesienią 2012 roku. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia