PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne Programy, Wyszukaj najlepszy Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne programy tutaj! - Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Z zakresu planowania miejskiego i regionalnego to taka, która zajmuje się tworzeniem projektów dla działek, które mają być wykorzystywane w charakterze miejskim, przemysłowym lub regionalnym. Niektóre specjalizacje obejmują środowisko i transport.

 

Studia niestacjonarne Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne Programy: Szukaj tutaj programów Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne . Wszystkie szkoły i studia niestacjonarne informacje Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne directely, zaoszczędzić czas i kontakt Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne przyjęć tutaj!

2 Wyniki z Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne Filter

Doktorat w architekturze, projektowaniu, planowaniu

University of Camerino the international School of Advanced Studies
Doktorat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Włoski
Ośrodek kształcenia

Obszar: architektura, projektowanie, planowanie

Czytaj więcej

Doktorat z planowania środowiska

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Instytut Planowania Przestrzennego i Środowiska (ISEP) jest jednym z najszybciej rozwijających się i dynamicznych środowisk badawczych planowania w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej