PHDSTUDIES

PhD Tallahassee - programów PhD Tallahassee PhD, Tallahassee

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Tallahassee jest jednym z najbardziej znanych miast na Florydzie, a także kapitał. Położony w Zachodnia Floryda, Tallahassee jest domem dla niektórych z najbardziej reklamowany uniwersytetów w kraju.

PhD Tallahassee - Weź PhD Tallahassee. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w terapii małżeńskiej i rodzinnej

Florida State University - Department of Family and Child Sciences
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program doktorancki w terapii małżeństwa i rodziny (MFT) ma długą i bogatą historię. Program dotyczy procesów rodzinnych i empirycznie wspieranych interwencji relacyjnych dla ...

Czytaj więcej

Doktorat w dziedzinie nauk humanistycznych, specjalizacja w zakresie rozwoju człowieka i nauki o rodzinie (HDFS)

Florida State University - Department of Family and Child Sciences
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W dziedzinie rozwoju społecznego i nauki o rodzinie (HDFS) Program szkolimy uczniów, aby stali się następnym pokoleniem naukowców, wykładowców uniwersyteckich i badaczy. Nasi ...

Czytaj więcej