PHDSTUDIES

PhD Bawół - programów PhD Bawół PhD, Bawół

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Buffalo City ma drugi najwyższy zamieszkuje w Nowym Jorku, z ponad 1 mln mieszkańców. To było głównym ośrodkiem kolejowe i teraz port żeglugi. Ma ponad 78 szkół publicznych i 150 prywatne instytucje.

PhD Bawół - Weź PhD Bawół. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Program doktorancki z psychologii klinicznej

Medaille College
Doktorat
18 May 2020
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
18 May 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Medaille College Clinical Psychology Program to 99-punktowy program prowadzący do uzyskania stopnia doktora psychologii (PsyD) w psychologii klinicznej. Program znajduje się w ...

Czytaj więcej