PHDSTUDIES

Turystyka i hotelarstwo Afryka - Turystyka i hotelarstwo programów Turystyka i hotelarstwo w Afryka

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

African edukacyjna przygoda może być ekscytujące, ponieważ kontynent 's bogate tradycyjne dziedzictwo jest tak istotnym dla kultury. Afrykanie legendarna gościnność jest przyjazny dla obcych i swoich miast wieloetniczne tak ekscytujące z afrykańskiej muzyki, tańca i sztuki, zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej, stanowi całe inne światy aplikacji i radości, i tam jest kilka doświadczeń estetycznych, gdziekolwiek jesteś, aby porównać i kontrast z kolorem, wirować, zapachu, i dźwięków z Afryki rynku.

Turystyka i hotelarstwo Afryka - Weź Turystyka i hotelarstwo Afryka. Wszystkie Turystyka i hotelarstwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Turystyka i hotelarstwo, Afryka Filter

Doktorat z zarządzania turystyką i hotelarstwem (RD)

University of Johannesburg
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem programu jest rozwinięcie stosowanych kompetencji doktoranta na poziomie zaawansowanym w zakresie badań, analiz, interpretacji i zrozumienia turystyki i hotelarstwa.

Czytaj więcej