Filter
Doktorat
Turcja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Technology Turcja - programów Technology Turcja Technology

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Program w technologii może narazić na uzależnienie od maszyn, urządzeń elektrycznych i oprogramowania komputerowego oraz pomóc w rozwiązywaniu ludzkich problemów. Badanie tego typu może dostarczyć podstawowych instrukcji w różnych gałęziach przemysłu, opierając się na postępach technologicznych, a także wprowadzając studentów w nowe osiągnięcia w tej dziedzinie.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Technology Turcja - Weź Technology Turcja. Wszystkie Technology i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Technology, Turcja

Koc University - Istanbul Turkey

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Uniwersytecie przyjmuje wnioski Koc dla jego studia magisterskie i doktoranckie w zakresie projektowania, technologii ... [+]

Doktor projektu, technologii i społeczeństwa

Zmiany w obecnej technologii oferują szeroki wachlarz możliwości dla przemysłów kreatywnych. Istnieje osiem podstawowych pól w globalnym rynku, gdzie przemysł kreatywny może rosnąć: projektowanie, produkcja filmów, muzyki, animacji, media interaktywne, gry komputerowe, cyfrowe reklama, gastronomii i dziedzictwa kulturowego. Przemysły kreatywne potrzebują uczonych i specjalistów, którzy mogą korzystać interdyscyplinarnych umiejętności myślenia rozwijać nowe podejście do wykorzystania technologii wyświetlaczy i produktów cyfrowych. Na całym świecie, istnieje potrzeba rozszerzenia ekspertów, którzy mogą kreatywnie zarządzać konwergencji różnych platform komunikacyjnych, które mogą analizować, przewidywania i rozwiązania do zmieniających się potrzeb i oczekiwań osób fizycznych (jako konsumentów lub jako obywatele).... [-]

Turcja Istanbul
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku