Filter
Doktorat
Tajlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Technology Tajlandia - programów Technology Tajlandia Technology

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Program w technologii może narazić na uzależnienie od maszyn, urządzeń elektrycznych i oprogramowania komputerowego oraz pomóc w rozwiązywaniu ludzkich problemów. Badanie tego typu może dostarczyć podstawowych instrukcji w różnych gałęziach przemysłu, opierając się na postępach technologicznych, a także wprowadzając studentów w nowe osiągnięcia w tej dziedzinie.

Tajlandia (ประเทศไทย), oficjalnie Królestwo Tajlandii (ราช อาณาจักร ไทย) to kraj w Azji Południowo-Wschodniej z wybrzeża nad Morzem Andamańskim i Zatoki Tajlandii. Kapitał Bangkok jest na początku wielu gości 'poza, a jednocześnie nowoczesne miasto, ma bogate dziedzictwo kulturowe.

Technology Tajlandia - Weź Technology Tajlandia. Wszystkie Technology i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Technology, Tajlandia

Asian University Thailand

Doktor nauk filozoficznych (Ph.D.) w programie Technology skupi się przede wszystkim na twórczych badaniach. Absolwenci mają możliwość ściśle współpracować z członkami wy ... [+]

Doktor filozofii technologii

Nasz Ph.D. program w dziedzinie technologii skoncentruje się głównie na kreatywnych badaniach. Absolwenci mają możliwość ściśle współpracować z członkami wydziału na szerokiej gamie ciekawych projektów badawczych. Doskonałe możliwości są dostępne dla studentów, którzy będą zanurzeni w tętniącym życiem środowisku badawczym.

Doktor nauk filozoficznych (Ph.D.) w programie Technology skupi się przede wszystkim na twórczych badaniach. Absolwenci mają możliwość ściśle współpracować z członkami wydziału na szerokiej gamie ciekawych projektów badawczych. Doskonałe możliwości są dostępne dla studentów, którzy mają zanurzyć się w tętniącym życiem środowisku badawczym. Celem tego programu jest generowanie nowej wiedzy niezbędnej do rozwoju krajów regionu i przygotowanie absolwentów do podjęcia trudnych wyzwań w branży / akademickim / badawczym i rozwojowym (R & D) w gospodarce światowej.... [-]

Tajlandia Pattaya City Bangkok
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 - 5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku