Technology Singapur - programów Technology Singapur Technology

Technology Singapur - programów Technology Singapur Technology

Technology

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Program w technologii może narazić na uzależnienie od maszyn, urządzeń elektrycznych i oprogramowania komputerowego oraz pomóc w rozwiązywaniu ludzkich problemów. Badanie tego typu może dostarczyć podstawowych instrukcji w różnych gałęziach przemysłu, opierając się na postępach technologicznych, a także wprowadzając studentów w nowe osiągnięcia w tej dziedzinie.

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Technology Singapur - Weź Technology Singapur. Wszystkie Technology i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Doktorat Technology Singapur. Zajrzyj kategorię} Doktorat zamiast.

Search for similar programs here