$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Aeronautyka, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii jest jedną z najwyższych nagród akademickich dostępnych na większości uniwersytetów. Użycie filozofii odnosi się do umiłowania mądrości w przeciwieństwie do akademickiego kierunku studiów. Większość studiów doktoranckich trwa trzy lata. Czym jest doktorat w inżynierii lotniczej? Jest to oparty na badaniach program akademicki koncentrujący się na zasadach, te… Czytaj więcej

Doktor filozofii jest jedną z najwyższych nagród akademickich dostępnych na większości uniwersytetów. Użycie filozofii odnosi się do umiłowania mądrości w przeciwieństwie do akademickiego kierunku studiów. Większość studiów doktoranckich trwa trzy lata.

Czym jest doktorat w inżynierii lotniczej? Jest to oparty na badaniach program akademicki koncentrujący się na zasadach, teoriach i metodach inżynierii aeronautycznej. Niektóre programy mogą dotyczyć projektowania statków kosmicznych, silników odrzutowych i samolotów. Często programy doktoranckie wykorzystują mieszankę warsztatów, projektów badawczych, wykładów i dyskusji, aby pomóc uczniom w prawidłowej nauce. Próbka uczestników kursów może wymagać uwzględnienia aerodynamiki i napędu, obliczeniowej dynamiki płynów, projektu misji kosmicznej, rekultywacji szczątków orbitalnych i napędu rakietowego.

Studenci zainteresowani karierą w inżynierii lotniczej korzystają z tej edukacji, ponieważ buduje ona silne umiejętności badawcze, komunikacyjne i przywódcze. Oczywiście, umiejętności te są poszukiwane przez wielu pracodawców i mogą nawet pozytywnie wpływać na życie prywatne uczestników.

Na koszt programu studiów może mieć wpływ szkoła, kraj, program i czas trwania. Ponieważ jest tak wiele czynników, wnioskodawcom najlepiej byłoby skontaktować się bezpośrednio z uniwersytetem w celu uzyskania szacunków dotyczących czesnego.

Wiele programów doktoranckich prowadzi do kariery naukowej jako profesorowie lub badacze. Studiowanie inżynierii aeronautycznej może również prowadzić do tego rodzaju ścieżek kariery. Jednak absolwenci mogą mieć również inne możliwości wyboru. Mogą oni być w stanie zostać specjalistami w dziedzinie aeronautyki, projektantami samolotów, koordynatorami marketingu lotniczego, programistami i inżynierami lotniczymi.

Gdzie możesz wziąć udział w kursie do doktoratu w inżynierii lotniczej? Uniwersytety na całym świecie mogą mieć zarówno programy online, jak i kampusowe, dostosowane do twoich potrzeb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Atlântica - Instituto Universitário
Barcarena, Portugalia

Trzeci cykl integralności strukturalnej statku powietrznego ma na celu odpowiedź na potrzeby obecnego rynku pracy w dziedzinie aeronautyki i ma na celu szkolenie specjalistów ... +

Trzeci cykl integralności strukturalnej statku powietrznego ma na celu odpowiedź na potrzeby obecnego rynku pracy w dziedzinie aeronautyki i ma na celu szkolenie specjalistów z zaawansowanymi umiejętnościami i wiedzą w zakresie mechaniki inżynierskiej, materiałów i lotnictwa, niezbędnych do wykonywania czynności związanych z obsługą lotniczą , branża rozwijająca się w Portugalii. -
Doktorat
Studia dzienne
3 lat(a)
Portugalski, Język angielski
Ośrodek kształcenia