close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Sztuki kreatywne, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Zdobywając doktorat Można to zrobić w ciągu zaledwie dwóch lat, a bogactwo wiedzy i doświadczeń zdobytych można dobrze wykorzystać w nadchodzących dziesięcioleciach. Ten zaawansowany stopień może mieć duże znaczenie w zdolność do znalezienia pracy robi coś, czego cieszyć. Co jest Ph.D. w programie Creative Art? Ten zaawansowany stopień reprezentuje najwyższy poziom edukacji… Czytaj więcej

Zdobywając doktorat Można to zrobić w ciągu zaledwie dwóch lat, a bogactwo wiedzy i doświadczeń zdobytych można dobrze wykorzystać w nadchodzących dziesięcioleciach. Ten zaawansowany stopień może mieć duże znaczenie w zdolność do znalezienia pracy robi coś, czego cieszyć.

Co jest Ph.D. w programie Creative Art? Ten zaawansowany stopień reprezentuje najwyższy poziom edukacji można osiągnąć. Poprzez skupienie się na dziedzinie twórczej sztuki, jednostki mogą skoncentrować swoje badania w jednym obszarze z ich wyboru, takich jak architektura, malarstwo, rysunek, rzeźba, lub inny nośnik. Studenci następnie pracować do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy w tym zakresie, aby w większym stopniu. Należy jednak otrzymali tytuł licencjata i magistra przed rozpoczęciem studiów doktoranckich.

Korzyści z zdobywając doktorat w programie Creative Art są rozległe i zróżnicowane.Osoby często uczą się wspólnie pracować z innymi, jak i kompletnych projektów utworzonych eksponatów i zazwyczaj opracować lepsze umiejętności komunikacyjne, jak rozmawiać o swoich projektów i pomysłów z profesorów i studentów.

Koszt zdobywając stopień doktora sztuki twórczej mogą się różnić dla każdego ucznia i zależy od wielu czynników. Uczniowie są zachęcani do szukania pomocy finansowej, stypendiów i innych środków ekonomicznych, aby pomóc zrównoważyć koszty zdobywając swój doktorat.

Odbieranie Ph.D. w programie Creative Art może otworzyć drzwi do wielu możliwości zatrudnienia. Absolwenci mogą podjąć pracę jako kuratorów w muzeów i instytucji kultury, czy jako dyrektorów na pracownie artystyczne, nadzorująca wystawy sztuki. Osoby, które uzyskały ten zaawansowany stopień może również zdecydować się na powrót do szkolnictwa wyższego i dołącz wydział uniwersytecie jako profesor lub asystentów nauczania w klasach prof twórczej sztuki.

Zdobywając doktorat w programie Creative Art pomoże absolwentom znaleźć udanych i satysfakcjonujących karier. Jeśli chcesz rozpocząć doktorat od razu, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sunway University
Shah Alam, Malezja

Doctor of Philosophy (Ph.D.) w dziedzinie sztuk kreatywnych i mediów to program, który zapewnia studentom możliwość prowadzenia badań i wnoszenia nowego zrozumienia i wglądu w ... +

Doctor of Philosophy (Ph.D.) w dziedzinie sztuk kreatywnych i mediów to program, który zapewnia studentom możliwość prowadzenia badań i wnoszenia nowego zrozumienia i wglądu w tę dyscyplinę. Prowadząc samodzielną pracę naukową w ramach specjalistycznej dziedziny sztuk kreatywnych i mediów, absolwenci przyczynią się do rozwoju swojej dyscypliny. Lista ta nie jest wyczerpująca, tematy mogą się łączyć, nakładać, być interdyscyplinarne i łączyć teorię z praktyką. Potencjalni kandydaci powinni skontaktować się z Liderem programu, aby omówić potencjalne interesujące tematy badawcze w obszarze sztuk kreatywnych i mediów. Przyjęcie doktoratu wniosek podlega ocenie panelowej, rozmowie kwalifikacyjnej i akceptacji przełożonego. -
Doktorat
Studia dzienne
3 - 6 lat(a)
Język angielski
Cze 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami