PHDSTUDIES

Zaoczne Studia artystyczne IIrlandia - programów Studia artystyczne IIrlandia Studia artystyczne

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Ci, którzy chcą wziąć udział w sztukach plastycznych, w badaniu literatury i filozofii, albo spróbować innych ról twórczych, takich jak projektowanie mody czy sztuki kulinarnej, będzie najprawdopodobniej znaleźć program ich zainteresowania w kategorii Arts.

Irlandia ostatnio wprowadził prawo, które nakazuje wszyscy uczniowie uczęszczający wykształcenie wyższe do ubiegania się o kredyty rządowe, aby umożliwić im w osiągnięciu ich wyższe akademickie marzeń. Pierwszy językiem urzędowym jest irlandzki, znany również jako gaelic irlandzki, ale English (drugi język urzędowy) jest coraz szerzej stosowane. Stolicy kraju jest Dublin. Irlandia słynie z okazji Dnia Świętego Patryka (17 marca) na całym świecie.

Zaoczne PhD IIrlandia - Weź Zaoczne PhD IIrlandia. Wszystkie Zaoczne PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia artystyczne, IIrlandia Filter

Doktorat w Studio Art

Burren College of Art
Doktorat
07 Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
4 lat(a)
01 Lut 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego czteroletniego programu badawczego w pełnym wymiarze godzin (sześcioletnie studia w niepełnym wymiarze godzin) jest wygenerowanie wkładu w wiedzę i zrozumienie w dz ...

Czytaj więcej