Zaoczne Szkolnictwo wyższe Ameryka Północna - Szkolnictwo wyższe programów Szkolnictwo wyższe w Ameryka Północna

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej. Istnieje bogactwo programów studiów do wyboru na podstawie Twoich zainteresowań i celów. Koszty wyższe będą się różnić w zależności od wybranej instytu… Czytaj więcej

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Istnieje bogactwo programów studiów do wyboru na podstawie Twoich zainteresowań i celów. Koszty wyższe będą się różnić w zależności od wybranej instytucji nauki i planowanego programu studiów.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Zaoczne Szkolnictwo wyższe Ameryka Północna - Weź Szkolnictwo wyższe Ameryka Północna. Wszystkie Zaoczne Szkolnictwo wyższe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Concordia University Portland
Portland, USA

Zdobądź EdD w szkolnictwie wyższym od Concordia, w pełni online i zaprojektowany, aby pomóc Ci odcisnąć swoje piętno.

Zdobądź EdD w szkolnictwie wyższym od Concordia, w pełni online i zaprojektowany, aby pomóc Ci odcisnąć swoje piętno. -
Doktorat
Zaoczne
3 lat(a)
English
06 Jan 2020
15 Dec 2019
Online