$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Szkolnictwo wyższe, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Studenci pracujący nad doktoratem realizują najbardziej zaawansowane studia na uniwersytecie. Stopnie te trwają zwykle kilka lat i wymagają połączenia zajęć, badań i pisania. Co to jest doktorat w szkolnictwie wyższym? Te stopnie łączą wymiar akademicki i administracyjny szkół wyższych i uniwersytetów. Absolwenci mogą oceniać praktyki przyjęć i standardy operacyjne, aby okre… Czytaj więcej

Studenci pracujący nad doktoratem realizują najbardziej zaawansowane studia na uniwersytecie. Stopnie te trwają zwykle kilka lat i wymagają połączenia zajęć, badań i pisania.

Co to jest doktorat w szkolnictwie wyższym? Te stopnie łączą wymiar akademicki i administracyjny szkół wyższych i uniwersytetów. Absolwenci mogą oceniać praktyki przyjęć i standardy operacyjne, aby określić, w jaki sposób osiągnąć lepsze wyniki dla studentów i wychowawców. Studenci mogą analizować podstawowe programy nauczania i ogólne wymagania lub określać skuteczność budżetów resortowych lub programów informacyjnych.

Bardziej szczegółowe rozumienie wyższego wykształcenia może pomóc uczniom docenić i jak najlepiej wykorzystać ich własne szkolenie. Zdyscyplinowane umiejętności badawcze, analityczne i pisarskie, które absolwenci rozwijają w trakcie programu doktoranckiego, mają zastosowanie w szerokim zakresie kariery i ogólnie poprawiają umiejętności rozwiązywania problemów.

Cena doktora różni się w zależności od tego, gdzie znajduje się szkoła i czasu potrzebnego na spełnienie wszystkich wymagań, które mogą wynosić od trzech do sześciu lat. Studenci mogą chcieć przyjrzeć się wewnętrznym i zewnętrznym źródłom finansowania.

Doktorat z zakresu szkolnictwa wyższego może przygotować absolwentów do podjęcia pracy na uczelniach wyższych lub na wyższych uczelniach, których zadaniem jest opracowanie planów dla instytucji jako całości. Posiadacze stopni mają także kwalifikacje, aby stać się wydziałami. Doktorat w szkolnictwie wyższym może przygotować absolwentów do rozpoczęcia kariery zawodowej jako konsultanci pracujący z wieloma instytucjami w zakresie testowania lub opracowywania programów nauczania lub z indywidualnymi klientami poszukującymi najlepszych opcji do kontynuowania edukacji.

Dobrym pomysłem jest zapoznanie się z programami doktoranckimi oferowanymi w różnych szkołach. Możesz rozważyć, czy chcesz uczęszczać na uniwersytet w określonej lokalizacji, czy wolisz program online. Oba podejścia mają korzyści i koszty, więc poszukaj swojego programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Cardinal Stritch University
Milwaukee, Stany Zjednoczone

Doktorat w Leadership for Advancement of Learning and Service w szkolnictwie wyższym (Ed.D. lub Ph.D.) przygotuje Ci wnieść znaczący wkład do organizacji i pomoże Ci stać się ... +

Doktorat w Leadership for Advancement of Learning and Service w szkolnictwie wyższym (Ed.D. lub Ph.D.) przygotuje Ci wnieść znaczący wkład do organizacji i pomoże Ci stać się transformacyjny liderem w dziedzinie szkolnictwa wyższego. -
Doktorat Doktor edukacji
studia niestacjonarne
6 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia