PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Studia interdyscyplinarne Afryka - Studia interdyscyplinarne programów Studia interdyscyplinarne w Afryka

Najbardziej popularne jest doktorat doktor filozofii i doktora Doktorów i innych doktoranckie badania przygotować absolwenta do uruchomienia nowych planów, które dodają się do wspólnej bazy wiedzy w tej dziedzinie. Kandydaci na i posiadaczy Ph.Ds często szukają zawodów jako profesorów i naukowców, ale wielu też udać się do różnych ról w charytatywnych, sektorów publicznych i prywatnych.

Afryka to kontynent z 53 niezależnych państw i bogata mieszanka rdzennych ludów, kultur, ekonomii i historii. Afryka jest drugim co do wielkości kontynent na świecie.

Studia niestacjonarne Studia interdyscyplinarne Afryka - Weź Studia interdyscyplinarne Afryka. Wszystkie studia niestacjonarne Studia interdyscyplinarne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia interdyscyplinarne, Afryka Filter

Unicaf University (ZM)
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zes ...

Czytaj więcej