close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Studia interdyscyplinarne, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor filozofii lub doktorat to stopień zaawansowany, który zazwyczaj wymaga co najmniej czterech lat nauki. Ukończenie studiów licencjackich przed podjęciem pracy doktorskiej jest obowiązkowe, a niektóre programy doktoranckie wymagają również studiów magisterskich. Nadal możesz się zastanawiać: Co to jest doktorat w dziedzinie badań interdyscyplinarnych? "Interdyscyplinarny" ozn… Czytaj więcej

Doktor filozofii lub doktorat to stopień zaawansowany, który zazwyczaj wymaga co najmniej czterech lat nauki. Ukończenie studiów licencjackich przed podjęciem pracy doktorskiej jest obowiązkowe, a niektóre programy doktoranckie wymagają również studiów magisterskich.

Nadal możesz się zastanawiać: Co to jest doktorat w dziedzinie badań interdyscyplinarnych? "Interdyscyplinarny" oznacza po prostu odniesienie do więcej niż jednego kierunku studiów, takich jak antropologia i historia łącznie. Jedną z dziedzin interdyscyplinarnych studiów jest gender studies, które zwykle koncentrują się na usuwaniu uprzedzeń z innych obszarów badań, jeśli chodzi o płeć. Inne dziedziny badań zajmują się utrzymaniem etycznych praktyk zgodnie z różnymi przepisami międzynarodowymi.

W ramach studiów interdyscyplinarnych możesz nauczyć się umiejętności rozwiązywania problemów, komunikacji i organizacji. Umiejętności związane z organizacją i rozwiązywaniem problemów mogą pomóc zaoszczędzić czas w codziennych czynnościach. Dobra komunikacja jest przydatna w różnych sytuacjach towarzyskich.

Pełne koszty studiów doktoranckich są rozłożone na wiele lat, więc trzeba odpowiednio dostosować budżet. Jeśli się poruszasz, uwzględnij te koszty, a także zakwaterowanie i wyżywienie. Inne wydatki powinny obejmować książki, opłaty za kurs i czesne.

Ogólnie rzecz biorąc, dyplom studiów interdyscyplinarnych może otworzyć drzwi do każdej kariery. Możesz zacząć od spojrzenia na pozycje badawcze w jednej z badanych dziedzin. Do badań stanowisk pracy należy zaliczyć metodologa analitycznego i badacza eksperymentalnego. W środowisku akademickim możesz szukać tytułów takich jak wykładowcy adiunkt i profesor nadzwyczajny w wybranej dziedzinie. Jeśli masz kwalifikacje, psychologia może być również możliwą ścieżką kariery.

Badania interdyscyplinarne można znaleźć w różnych miejscach na całym świecie. Aby zawęzić wyszukiwanie, zrób listę rzeczy, których nie chcesz robić w szkole. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Unicaf University (ZM)
Lusaka, Zambia

Celem doktoratu Program ma na celu przygotowanie kolejnego pokolenia czołowych badaczy. Doktorat to program niezależnych, samodzielnych badań naukowych, wspierany przez zespół ... +

Celem doktoratu Program ma na celu przygotowanie kolejnego pokolenia czołowych badaczy. Doktorat to program niezależnych, samodzielnych badań naukowych, wspierany przez zespół promotorów, który wnosi oryginalny wkład w wiedzę zawartą w dostępnej do publikacji rozprawie. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Online
 

Ben-Gurion University of the Negev
Be'er Sheva, Izrael

Departament Edukacji Katedra Literatury Obcych

Departament Edukacji Katedra Literatury Obcych -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami