PHDSTUDIES

Statystyka Turcja - programów Statystyka Turcja Statystyka

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Ci profesjonalną pasją w statystyki i chcących rozwijać swoje badania, wiedzę i umiejętności, może zapisać się na studia doktoranckie w statystykach. Kurs jest znane, aby zwrócić uwagę od interdyscyplinarnych kierunków studiów. Kurs poprawi zarówno teorii i stosowanych rozwiązań dla przemysłu. Kurs jest dostępny w różnych wiodących uniwersytetach na całym świecie.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Statystyka Turcja - Weź Statystyka Turcja. Wszystkie Statystyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Statystyka, Turcja Filter

Doktorat z matematyki stosowanej i statystyki

Izmir University of Economics
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Obecnie nauka i technologia rozwija się bardzo szybko z coraz większym rozmachem, a znaczna część wiedzy składa się z danymi ilościowymi. Analiza i interpretacja tych danych w ...

Czytaj więcej