PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Sprawy konsumenckie Programy, Wyszukaj najlepszy Sprawy konsumenckie programy tutaj! - Sprawy konsumenckie

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Stopień Magister Spraw Konsumenckich zamierza nauczać o ochronie konsumentów i wzmocnienie pozycji. Koncentruje się ona na konsumentów środowisk społecznych i gospodarczych. Stwarza ekspertów Konsumentów zarządzania, które są cenne dla każdej organizacji, która świadczy usługę lub produkt.

Studia niestacjonarne Sprawy konsumenckie Programy: Szukaj tutaj programów Sprawy konsumenckie . Wszystkie szkoły i studia niestacjonarne informacje Sprawy konsumenckie directely, zaoszczędzić czas i kontakt Sprawy konsumenckie przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Sprawy konsumenckie Filter

Doktorat z komunikacji i praktyk konsumenckich

ESPM – Brasil
Doktorat
<
studia niestacjonarne
<
8 semestry
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Program ma na celu wyszkolenie profesorów i badaczy wysokiego szczebla, posiadających wiedzę krajową i międzynarodową, zdolnych do prowadzenia badań, poradnictwa i nauczania w ...

Czytaj więcej