close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Sprawy konsumenckie, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Aby uzyskać tytuł doktora, studenci muszą najpierw ukończyć program magisterski, a następnie zakończyć wymagania dla programu doktoranckiego. Często do uzyskania stopnia doktora konieczne jest przygotowanie pracy dyplomowej lub rozprawy o pracy oryginalnej. Celem większości programów jest pomoc uczniom w opracowaniu szerokiej bazy wiedzy na dany temat. Czym jest doktorat z zakresu sp… Czytaj więcej

Aby uzyskać tytuł doktora, studenci muszą najpierw ukończyć program magisterski, a następnie zakończyć wymagania dla programu doktoranckiego. Często do uzyskania stopnia doktora konieczne jest przygotowanie pracy dyplomowej lub rozprawy o pracy oryginalnej. Celem większości programów jest pomoc uczniom w opracowaniu szerokiej bazy wiedzy na dany temat.

Czym jest doktorat z zakresu spraw konsumenckich? Program ten ma pomóc absolwentom w budowaniu wiedzy specjalistycznej w zakresie ochrony i wzmocnienia praw konsumenta. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych profesorów i doradców i mogą obejmować wykłady, seminaria, seminaria internetowe, niezależne badania, prace terenowe i podróże. Dziedziny studiów mogą obejmować handel detaliczny, odzież, komunikację, praktyki konsumenckie i marketing.

W tym programie uczeni rozwijają umiejętności w zakresie badań i krytycznego myślenia, które mogą być ważne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mogą również zyskać głębsze zrozumienie przepisów dotyczących ochrony konsumentów, dzięki czemu będą skutecznym orędownikiem pozytywnych zmian na rynku.

Zainteresowani studenci są zachęcani do badania poszczególnych uniwersytetów, aby dowiedzieć się więcej o kosztach, opłatach i wydatkach związanych z tym programem. Czesne i inne wydatki różnią się w zależności od kraju, programu do programu i od szkoły do ​​szkoły.

Naukowcy, którzy otrzymali tytuł doktora w zakresie spraw konsumenckich, często mają wiele możliwości dostępnych na wielu polach. Mogą być w stanie znaleźć pracę jako profesorowie na uniwersytecie, jako menedżerowie w branży detalicznej, jako eksperci marketingowi dla dużych firm, jako reporterzy publikacji branżowych i jako konsultanci w zarządach agencji rządowych. Absolwenci mogą być również popyt jako nauczyciele, wykładowcy, marketingu, regionalnych menedżerów i redaktorów.

Doktorat z zakresu spraw konsumenckich jest popularnym programem oferowanym przez wiele uniwersytetów w wielu krajach. Programy są dostępne zarówno w trybie online, jak iw środowisku szkolnym lub w połączeniu dwóch opcji. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
ESPM
San Paulo , Brazylia

Graduate Programme w komunikacie i sensu stricto Konsumentów Practices ESPM (PPGCOM ESPM) rozpoczęła się w 2006 roku, oczywiście Mistrza akademickiego i miał przebieg doktora ... +

Graduate Programme w komunikacie i sensu stricto Konsumentów Practices ESPM (PPGCOM ESPM) rozpoczęła się w 2006 roku, oczywiście Mistrza akademickiego i miał przebieg doktora zatwierdzony w 2012 r. To ma na celu przeszkolenie profesorów i starszych naukowców z doświadczeniem w operacjach krajowych i międzynarodowych, w stanie wykonać i prowadzić działalność badawczą, poradnictwo i kształcenie w dziedzinie komunikacji i konsumpcji. Jej wykładowcy i studenci mają produkcja intelektualnej wycenione na maksymalnym poziomie przez peleryny. -
Doktorat
studia niestacjonarne
Portuguese (Brazil)
Mar 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami