PHDSTUDIES

Programy Rozwój gospodarczy, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor jest najwyższym stopniem naukowym i wymaga wielu lat nauki. Zarabianie na studiach zazwyczaj przychodzi po zdobyciu tytułu magistra i przechodzi w bardziej szczegółowy opis wybranego tematu. Od tego czasu stopa ta wynosi od czterech do sześciu lat.

Co jest doktoratem w rozwoju ekonomicznym? Jako doktor jest bardziej skoncentrowanym studium rozwoju gospodarczego niż mistrzowskie poprzedzające go. Niektóre obszary zainteresowania obejmują rozwój marki, przywództwo, zrównoważony rozwój i strategie ustalania cen. Marketing i zarządzanie to wspólne tematy kursu w tym stopniu, a student w tym programie ma już dobrze zrozumieć matematykę i niektóre systemy gospodarcze.

Jedną z korzyści płynących z doktora nauk ekonomicznych jest zdolność do samodzielnego prowadzenia badań. Istnieje również możliwość awansu na stanowisko lub wynagrodzenie związane z uzyskaniem tego wyższego stopnia.

Każda uczelnia wyższa stopień licencjatu nieco się różni, ale jeśli wybierasz się do wybranej szkoły, musisz wziąć pod uwagę koszty przeprowadzki i mieszkania. Dowiedz się z wyprzedzeniem, jakiego rodzaju opłat i cen książek można oczekiwać, dzięki czemu można odpowiednio budżetować.

Absolwent doktora nauk ekonomicznych może kontynuować karierę w środowisku akademickim, badawczym lub biznesowym. Firmy potrzebujące kogoś do analizy i edytowania strategii marketingowych prawdopodobnie poszukują kogoś z tego stopnia. Absolwenci, którzy mogą dostosować się do nowej technologii, mogą pracować nad odbudową marek i modelami wyceny w rozwijających się firmach. Jednym z obszarów, w którym rozpatruje się nowe technologie, jest sztuczna inteligencja i sposób jej doradzania w podejmowaniu decyzji.

Kiedy zdecydujesz się na doktorat rozwoju ekonomicznego, musisz znaleźć szkołę, która oferuje ten stopień. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

3 Wyniki z Rozwój gospodarczy Filter

Doktorat Ekonomia sektora i ekonomika przedsiębiorstw

Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Przypuszcza się, że absolwent opanował teoretyczne podstawy obszaru badań, podstawowe metody pracy naukowej w zakresie studiów oraz podstawowe formy stałego gromadzenia wiedzy ...

Czytaj więcej

Międzynarodowy program doktorancki w dziedzinie rozwoju

The University of Southern Mississippi College of Arts and Sciences
Doktorat
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

International Development Doctoral (IDV) ma na celu zapewnienie hybrydowego programu doktoranckiego, który obejmuje treść i rygor akademicki tradycyjnego programu na terenie k ...

Czytaj więcej

Stopnie naukowe (MPhil / doktor) z ekonomii rozwoju

SOAS University of London
Magisterskie
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Doktorat z zakresu ekonomii rozwoju jest stopniem naukowym oferowanym przez Departament Ekonomii, a także jest częścią Pathway doktoranckiej „Rozwój międzynarodowy” w ramach p ...

Czytaj więcej