PHDSTUDIES

Zaoczne Ropa naftowa i gaz Azja - Ropa naftowa i gaz programów Ropa naftowa i gaz w Azja

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Jako największy i najbardziej zaludnionym kontynentem na świecie, w Azji składa się z wielu różnych grup etnicznych, kultur, środowisk, ekonomicznych więzi historycznych i systemów rządowych.

Zaoczne Ropa naftowa i gaz Azja - Weź Ropa naftowa i gaz Azja. Wszystkie Zaoczne Ropa naftowa i gaz program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Ropa naftowa i gaz, Azja Filter

Doktorat z inżynierii wiertnictwa nafty i gazu

China University of Petroleum
Doktorat
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
30 May 2020
Chiński
Ośrodek kształcenia

Odwierty naftowe i gazowe są fizycznymi i informacyjnymi przewodnikami w eksploracji i rozwoju podziemnych zasobów ropy i gazu. Ten kierunek ma na celu zbadanie wiedzy związan ...

Czytaj więcej

Doktorant w dziedzinie inżynierii rozwoju pól naftowych i gazowych

China University of Petroleum
Doktorat
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
30 May 2020
Chiński
Ośrodek kształcenia

Inżynieria rozwoju pól naftowych i gazowych jest dyscypliną, która ma na celu poznanie podstawowych właściwości złoża ropy naftowej i gazu oraz prawa przepływu ropy i gazu w p ...

Czytaj więcej